2737
2734
عنوان

ورود هرکی که طعم تلخ سقط به خاطر مشکلدار بودن نینی داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 126432 بازدید | 2585 پست
خوب عزیزم دکتررندارم به خاطر همین میپرسم،ایخدااا یعنی هیچکی نیس راهنماییم کنه

عزیزم فکر نکنم کورتاژ کنن چون بچه بزرگه مال من گفتن اگه با قرص نشد عمل سزارین  که خودم عملو نمیخواستم هفته ۱۹ بودم رسدش در حد ۱۸ هفته کورتاژم معمولن پزشکا خودشون انجام نمیدن چون بدترین عمل برا یه پزشکه از دردش نترس منم خیییلی میترسیدم ولی تموم میشه عملت نکنن بهتره.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
خوب عزیزم دکتررندارم به خاطر همین میپرسم،ایخدااا یعنی هیچکی نیس راهنماییم کنه

عزیزم سقط کردی؟

باید بری بیمارستان آرش یا یاس محب همون میرزا کوچ خان پزشکی قانونی از این دوتا بیمارستان فقط قبول میکنه مدارک

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام از یه طرف خیلی ناراحتم واسه مشکلی که داشتم از طرفی هم وقتی اومدم اینجا موارد مشابه رو دیدم یکم امیدوارشدم . سقط قانونی بخاطر هیدروسفالی تو هفته ۱۹ اونم دوقلو خیلی سختی کشیدم .الان میترسم دوباره تکرار شه خواهش میکنم کسایی که بچه اولشون هیدروسفالی داشت بعداز اون بچه سالم داشتن بیان بگن خیلی داغونم 

سلام از یه طرف خیلی ناراحتم واسه مشکلی که داشتم از طرفی هم وقتی اومدم اینجا موارد مشابه رو دیدم یکم ...

فقط یه درصد کمی ممکنه تکرار بشه اونم ندیدم واسه کسی شده باشه .خیالت راحت باشه عزیزم.ولی اگه نگرانی حتمن ازمایشای ژنتیک رو انجام بده.هزینشم جا به جا فرق میکنه.

2728
ازمایش کاریوتایپ دادیم سالم بود جفت بچه رو دادیم ازمایش سالم بود ، خیلی گیجم واقعا نمیدونم چیکار کنم ...

میدونم چی میگی تا مدتی خیلی ادم داغونه .تو خودت نریز ..کم کم اروم‌میشی .زندگی ادامه داره .ایشالله این دفعه نی نی سالم و خوب میاد تو دلت.

2738
انگار دیگه هیچکی نمیاد اینجا ، توروخدا اونایی ک سقط بخاطر ناهنجاری جنین داشتن بیان بگن بعدش چ اتفاقی ...

عزیزم متاسفم به خاطر اتفاقی که برات افتاد 

دوقلوهات هر دو هیدروسفال بودن؟

اینجا هممون مشکل نقص جنین داشتیم و خداروشکر بارداری بعدی موفق بود

احتمال تکرار خیلی ضعیفه

اما آزمایش کاریوتایپ خودت و همسرت بدید ضرر نداره برای اینکه خیالتون راحتتر باشه

برایبارداری بعدیتم از شش ماه قبل با مشورت پزشک اسید فولیک دوز پنج مصرف کن خیلی خیلی تو این نقص ها تاثیر داره

عزیزم متاسفم به خاطر اتفاقی که برات افتاد  دوقلوهات هر دو هیدروسفال بودن؟ اینجا هممون مشکل نق ...

اره دوتاشون این مشکل رو داشتن ، کاریوتایپ دادیم سالم بودن فولیک اسید ۵هم خوردم الان چندماهه، فقط میترسم باز ب سرم بیاد ، شما میشناسید کسیو ک بعداز هیدروسفالی بچه بعدیش سالم باشه داغونم همش استرس دارم خیلی سختی کشیدم 

جوابمو بدین خواهشا من بخاطر زیاد بودن عدد ان تی سقط کردم اول عددش هفت بود دوروز بعد شد نه که گفتن باید سقط کنی

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔
اره دوتاشون این مشکل رو داشتن ، کاریوتایپ دادیم سالم بودن فولیک اسید ۵هم خوردم الان چندماهه، فقط میت ...

مگه نمیگی هیدروسفال بودن پس چجوری کاریوتایپ سالم بود؟یعنی از نظر مشکلات دیگه؟من شنیدم هیدروسفال احتمال تکرارش فوق العاده کنه.دوستم اینجوری شده دکترش گفته بود.

اره دوتاشون این مشکل رو داشتن ، کاریوتایپ دادیم سالم بودن فولیک اسید ۵هم خوردم الان چندماهه، فقط میت ...

نباید نگران باشی احتمالش خیلی کمه

من فقط میدونم این اسید فولیک خیلی مهمه قبل بارداری خورد مثل ما که بچه ناهنجار داشتیم که دوز بالا بخوریم

توکل به خدا

جوابمو بدین خواهشا من بخاطر زیاد بودن عدد ان تی سقط کردم اول عددش هفت بود دوروز بعد شد نه که گفتن با ...

عزیزم متاسفم برای اتفاقی که برات افتاد ان شالله ایندفعه سلامت باردار میشی اینجا خیلی سقط  سندرومی داشتیم که بعدیشون سالم بود فقط قبل بارداریت فولیک اسید بخور

2706