2737
2739
عنوان

ورود هرکی که طعم تلخ سقط به خاطر مشکلدار بودن نینی داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 126490 بازدید | 2585 پست
منم سه بار سابقه سقط دارم یه بار خارج از رحمی یه بار تو 7هفته کنار ساک خون لخته شد و قلبش دیگه نزد یه بار هم پارسال که تو سونو ان تی گفتن تو شکم جنین یه کیسته که یا معدشه که راه به روده نداره یا کیست روی ستون فقراته و باید سقط بشه.پارسالی واقعا برام سخت بود با دست خودم رفتم نامه ختم بارداری رو گرفتم اونم بعد از اونهمه سختی کشیدن.بدتر اینکه بعد از کورتاژ هم دچار چسبندگی رحم شدم که گفتن معلوم نیست که اگه عمل کنی بعدش باردار بشی یا بعد باردار شدن تا آخر بتونی ادامه بدی.مشکل جنینی رو هم هیچی نگفتن گفتن جهش کروموزومی بوده.حتی آزمایش کاریوتایپ هم دادیم هیچ مشکلی نداشتیم.تا یک سال بعدش فقط دکتر رفتم.سه ماه بعد از عملم باردار شدم و خدا رو شکر الان33هفته هستم.خدا هر چی بخاد همون میشه.فقط ما باید بریم دنبال دوا درمون.بقیش با خداست
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
من هنوز هم فشار روحی سقط پارسال رو دارم.هر وقت یادش میوفتم یا کسی رو میبینم که اینجوریه کلا اعصابم بهم میریزه
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلامممممممممممممم به همه.....سوگند من از اول تایپیک قبلیت خواننده خاموش بودم......خیلی مرد بودی که سقطش نکردی.....منم وقتی فهمیدم مشکل داره به خدا گفتم من نمینونم سقطش کنم خودت ازم بگیرتش باورت نمیشه همون م.قع کیسه ابم پاره شد....خداروشکر...
اندوه که از حد بگذرد.....جایش را میدهد به یک بی اعتنایی مزمن....دیگر مهم نیست
خیلی سخته خیلی....همه بعد من حامله شدن...شاید بگم 13 نفر حامله شدن که 3 تاشون با من با اختلاف 2 3 ماه حامله بودن...همه جشن گرفتن...بیخیال...البته من مشکل بچمو به کسی نگفتم بجز خانواده خودم...همه فکر میکنن زایمان زودرسه...
رفتم پیش پرفسور فرهود گفت اتفاقی بوده...با اصرار خودم ازمایش کروموزمی دادیم ...که جوابش گفتن مشکل زنتیکی نبوده جهش زنی بوده....
سلام عزیزم خوبی؟نینیت چه مشکلی داشت؟ منم خیلی از خدا خواستم زود بگیردش ازم اما خواست تا اخر امتحانم کنه بچه رو ندادی ازمایش؟من خون بچه رو دادم از برای منم تو ترجمش دیدم زده جهش من یه سقطم قبلش داشتم گفتن جهش اخه جهش چرا دوباره تکرار شه اونم به شکل دیگه
2738
خیلیها هم با من باردار بودن همه به شادی زایمان کردن خیلی سال پرباری بوده شانس ما اینطوری شده بود من فقط از خدا میخوام بارداری بعدیم خوب باشه و سرانجام داشته باشه همش نگرانم
سلام سوگند جونم پسر من فتق دیافراگم داشت که باعث شد اعضا داخلی بدنش مثل قلب بره راست کبد بیاد سمت چپ و....بند نافش تک شریانی بود..که دکتر زنتیک گفت یکی از علایمش همین تک شریانی بودنشه....
اره سوگند منم از تکرار دوباره میترسم...اعتمادم از دست دادم...فکر میکنم چون نمیفهمن میگن اتفاقیی بوده...حتی گفتم حاضرم پی جی دی کنم ولی گفتن اتفاقیو و زنش ناشناختس نمیشه.... از اینده میترسم.......
سلام خواهر من سرتختی باردار شد وبرا تعیین جنس رفت سونو بهش گفتن پسر داری اما باید سقط کنی گردنش چروکه!!! دنیا رو سرمون خراب شد!! اولی رو سقط کرد همزمان با یکی از اقوام باردار بود اون زایمان کرد اونم پسر داشت اما پسر اون معلول ب دنیا اومد خانواده ش در جریان نبودن!!! خلاصه خواهرم اولی رو سقط کرد پسر ٥ ماهه خودم از ماما تحویلش گرفتم ظاهرا سالم بود اما.... برا بار دوم باردارشد. ماه سه سقط کرد نقص داشت بار سوم تحت نظر پزشک باردار شد و هرووز امپول کلاژن میزد الهی ک ندیدین نبینین تمام بدنش سوراخ شده بود بخاطر امپولا دست پا شکم!!! اونم بخاطر احتمال ٥٠ درصد ک شاید بشه شاید ن!! ماه سوم با از غربالگری گفتن باید سقط بشه بازم گردنش چروک بوووود!!! سقط کرد الان ٦ ماه میگذره دوباره میخواد بره اقدام براش دعا کنید انشالا خدا ب همتون بچه سالم بده انشالا
خدایا شکرت
چقدر ناراحت کننده خواهرت به نطر من بهتره یه کم زمان ببره بعد اقدام کنه 6 ماه کمه قبلشم آزمایشات لازمو بده ای کاش جنیناشو میداد برای ازمایش حتما به خواهرت بگو بره این مراکز که تیمی کار انجام میدن برسیشون دقیقتره قبلش مطمین شه بعد اقدام کنه ایشاله ایندفعه خدا براش خوب بخواد اقا امام رضا که فردا شهادته خودت برای هممون وساطت کن
2706