2737
2734

تاچند وقت بمونم اونجا خوبه؟  شماچقدر موندین؟

میخام ینی جوری باشه ک کقتی اومدم خونه،،،خودم اشپزی کنم و ظرف بشورم....   کارای بچه ام خودم بتونم بکنم ...چقد بمونم خوبه؟دوهفته خوبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سر اولی که خودم و همسرم تنها موندیم.

سر دومی مادرم فوت شدن خواهرم ده روز منو نگه داشت خونه پدری

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731
اگ بحث کار کردنه ک من از روز دهم همه کارام با خودم بود با دوقلو تازه!! ولی من جای تا بودم تا هروقت ...

اره بعدم وقتی میومدم خونه، میدیدم یه زن دگه سرجام خابیده😇

من سر اولی سر ده روز رفتم خونم تو شهر غریب..

ی سقط داشتم ک سر س روز اومدم خونم...

اگ خانوادم مراعات کنن و ب خاطرم خیلی بیشتر کرونا رو رعایت کنن شاید سر این یکی هم ده روز بمونم اما اگ نکنن شاید همون چند روز اول بیام خونم 

بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت خداست😉❤️
2738

من خونه مادرشوهرم بودم بخاطر حساسیت شوهرم.ولی خوب سخت بود کسی کمکم نمیکرد مادرش بخاطر غذایی که میپخت پشت سرم به دختراش گله میکرد.منم پر ورم اصلا نمیتونستم تکون بخورم.فقط غذا نمیپختم همه چی بچه با خودم بود چهل شب نشد درست بخوابم.عوضش مادرشوهرمو خوب شناختمو دیگه از یه دختر بهتر براش نیستم.

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭

😑😑😑😑🤕 زنداداش من ده روز خونه مامانش موند سی روز خونه مامان من سر چهل روز رفت خونش

بزرگه ک دوقلو داشت از ماه چهار بارداری تا چهار پنج ماهه شدن بچه ها ی هفته خونه مادرش بود ی هفته خونه مامانم.

چ ربطی داره اگ بخواد کس دیگ جات بخوابه تو ده روزم میاد

بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت خداست😉❤️

من خودم نرفتم مامانم اومد.. تا 15 روز موند ولی بعدشم خدایی سخت بود کار خونه روکه تا دو سه سال تعطیل کن... بچه داری هم بستکگی به خودت و روحیت داره بعضیا از روز اول خودشون انجام میدن بعضیا هم مثل من تا 6 ماه نمیتونن بچه بشورن

😑😑😑😑🤕 زنداداش من ده روز خونه مامانش موند سی روز خونه مامان من سر چهل روز رفت خونش بزرگه ک دوقل ...

ده روز با ۶ماه فرق میکنه. بعدم زنداداشت خیلی اشتباه کرده میومده خونه مادرشوهر میمونده...

مم تو زیر زمین خونه مادرشوهرم هستم نمبخام هی بیاد پایین کارامو انجام بده کمکم کنه و فردا روز منت بذا ...

حق داری.من که براش کار کرده بودم حدود بیست بار از ۶ صبح شهربه شهر دکتر بردمش که کور نشه همش میگفت مثل دخترمی کی شه بچه بیاری کمکت کنم جوابمو داد با بدگوییش.یه بارم من تازه زا گشنه بودم غذا پخته بود با دخترش سر سفره بودن من اتاق بغل اصلا صدام نزد رفتم وضو بگیرم دیدمشون منم آی گشنه.خوب شناختمش.

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
2706