2733
2734
عنوان

کنکور ۱۴۰۱

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زیست هرروز

تو روز ورزش کنم خوبه؟ در حد نیم ساعت اینا؟ آهنگو بزارم کنار؟

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2738

ی منم حال روحیم خوب نبود! وسواس فکری گرفتم بودم یه متن کوتاه رو نمیتونستم بخونم خداروشکر رفع شد دوباره سر پا میشیم 👌 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
میخوام انتخاب رشته کنم بیا کمک توروخدا😑

چیشده عزیزمم

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ی سوال برام پیش اومده بود فدات اوکی شد خداروشکر😘😘

💓💓

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

سلام ببین من سال پیش کنکور دادم و یه دوره ای دقیقا مثل تو بودم اولین قدم اینه که با تمام شجاعت بری سراغ در ها ببین منم مثل تو بودم و به یه جایی رسید که می ترسیدم برم سراغ کتاب می ترسیدم آزمون بدم ولی تا شروع کردم فهمیدم اونقدر هم ترسناک نبوده حالا بعد از این که شروع کردی این قدر به این فکر نکن که چقدر بخونم چه کتابی بخونم و…اینا بعدا واجبه فکر کردن بهش ولی اوایل نه 

راجب تفریح هم برو توی سایت کانون و مطالب اون جارو بخون که یه جورایی به درس مرتبت باشه ببین من این کار رو نکردم و به جایی رسید برای این که از فکر درس بیام بیرون میرفتم همش توی یوتیوب و اینسان و… 

ولی وقتی چند تا قدم اولی که بهت گفتم رو برداشتم واقعا نتیجه داد و رتبه خوبی رو هم آوردم خدارو شکر

اگه سوالی داری در خدمتم

والا فقط واسه راهنمایی میام😅 البته با یه اکانت دیگه میومدم قبلا.

هییییی دیدی موندگار شدی الکی این جا هیچی نخوندی😐😂

واقعا چرا نخوندیم😐 یه سال وقت داشتییییم😑الان تو یه ماه و نیم چ خاکی بریزیم 😐😂

2706