2410
2553
مامانای گل سلام . امیدوارم که همتون خوب و سلامت باشید

من 2 ماه پیش در هفته ی 28 دچار زایمان زودرس شدم که کودکم هم 3 روز بیشتر نموند . در دوران بارداریم هم تحت نظر خانم دکتر فرج زاده بودم در بیمارستان میلاد . بعد از زایمانم رفتم پیش دکترم تا بازم برای بارداریه بعدیم تحت نظرش باشم . وقتی از پزشکم خواستم که بهم دارو بده برای امادگیه حاملگیه بعدیم بهم گفت که نمیتونم بهت دارو بدم چون تو مشکلی نداشتی و فقط استراحتت کافی نبوده . بعد هم اینکه اگه خواستی تو بارداری بعدیت در هفته 14 بیا تا رحمت رو بدوزم ولی بدون اگه استراحتت کم باشه دوختن رحم هم جوابی بهت نمیده .

وقتی تو این سایت نوشته های شما رو دیدم . دیدم که همتون به نوعی دارو مصرف میکنید تا از سقط مجدد جلوگیری کنید .

برای همین تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم تا شما یه دکتر خوب به من معرفی کنید که بتونه نسبت به من محتاط تر عمل کنه چون من سابقه ی زایمان زود رس دارم .

اگه این دکتر تو بیمارستان میلاد باشه خیلی بهتره .
مامان ستاره
من هم در هفته 18 سقط جنین داشتم و بعد از سقط دکترم متوجه نشد که مشکل از کجاست بعد از پرس و جو دکتر جلیل پاکروش رو پیدا کردم که آدرسش توی خیابان ویلا نبش سپندغربی ، دکتر به من گفت مشکلی نداری شاید باید دهانه رحمت دوخته بشه من الان هفته 13 بارداری هستم اگر دکتر فوق العاده ای می خوای باید بری پیش این دکتر ، دکترپاکروش در بیمارستان دی و آبان عملهاشو انجام می دهد از شهرستانهای مختلف پیش دکتر می آیند انشاالله که بری و نتیجه بگیری فقط اگه خواستی نوبت بگیری قبل از ساعت 7 صبح اونجا باش
مامان ستاره
من هم در هفته 18 سقط جنین داشتم و بعد از سقط دکترم متوجه نشد که مشکل از کجاست بعد از پرس و جو دکتر جلیل پاکروش رو پیدا کردم که آدرسش توی خیابان ویلا نبش سپندغربی ، دکتر به من گفت مشکلی نداری شاید باید دهانه رحمت دوخته بشه من الان هفته 13 بارداری هستم اگر دکتر فوق العاده ای می خوای باید بری پیش این دکتر ، دکترپاکروش در بیمارستان دی و آبان عملهاشو انجام می دهد از شهرستانهای مختلف پیش دکتر می آیند انشاالله که بری و نتیجه بگیری فقط اگه خواستی نوبت بگیری قبل از ساعت 7 صبح اونجا باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام، بشنوید از دکتر صفارزاده
یک هفته جلوتر زنگ زدم مطب خانم دکتر آزیتا صفارزاده مثل همیشه وقت گرفتیم که بریم پیشش واسه ویزیت؛ منشی گفت ساعت 2:20 مطب باشید. از طرفی خانمم استراحت مطلق بود و نمی بایست حرکت می کرد. خلاصه وقت ویزیت رسید و با هر مصیبتی بود از شهرستان حدود 3 ساعت تو راه بودیم و رسیدیم مطب؛ با کمال تعجب دیدم کسی نیست، زنگ زدم دکتر گفت اشتباه شده فردا بیاید، حتی حاضر نشد معذرت خواهی کنه، عصبانی شدم، گفت دیگه پیش من نیاید، حالا من موندم و خانم هفت ماهه ام با روحیه خراب تو تهران سرگردون، با هر مصیبتی بود رفتیم پیش یک دکتردیگه گفت خانمت می بایست تو 15 هفتگی سرکلاژ می شده ولی حالا دیگه نمیشه کاری کرد باید توکل کرد.
اینا رو گفتم که واسه شما درس عبرتی بشه و پیش هرکسی که اسم خودشو گذاشته دکتر نرید. به قول معروف مشک آنست که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید.
2720
سلام عزیزم اگر دنبال دکتر خوبی میگردی . دکتر زهرا شریعتی فوق العاده خوبه . حود من زمانی که پسرم رو باردار بودم در 4 ماهگی بدلیل وجود فیبرمهای زیاد در رحمم همه دکتر ها میگفتن باید بچه رو بندازی وقتی ایشون رو به من معرفی کردند بهم گفت که من به یاری خدا و کمک خودت نگهش میدارم و با وجودیکه پسرم در هشت ماهگی بدنیا آمد ولی الان ماشاالله به یاری خدا کلاس اوله . نگران هیچی نباش
سلام عزیزم اگر دنبال دکتر خوبی میگردی . دکتر زهرا شریعتی فوق العاده خوبه . حود من زمانی که پسرم رو باردار بودم در 4 ماهگی بدلیل وجود فیبرمهای زیاد در رحمم همه دکتر ها میگفتن باید بچه رو بندازی وقتی ایشون رو به من معرفی کردند بهم گفت که من به یاری خدا و کمک خودت نگهش میدارم و با وجودیکه پسرم در هشت ماهگی بدنیا آمد ولی الان ماشاالله به یاری خدا کلاس اوله . نگران هیچی نباش
2714
آقای محمد خیلی از اتفاقی که براتون افتاد متاسفم واقعا باید اسم دکتر رو از روی بعضی از این به اصطلاح دکترها برداشت که مسئولیت پذیری اونها در حد یک انسان نرمال نیست خودتون می دونید چه واژه ای مناسب اونهاست
با سلام
در مورد خانم سنگول باید بگم که ایشان با اینکه تجربه خوبی دارند ولی بچه منو در 37 هفتگی به دنیا اورد و باعث شد نوزاد دچار نارسایی ریوی بشه و زندگی مارو واقعا بحرانی کنه البته خدا رو شکرگزارم که با تلاش بیدریغ پرسنل بخش nicu بیمارستان مصطفی خمینی فرزندم نجات پیدا کرد من هم ازش شکایت کردم و بعد از سه بار کمیسیون پزشکی قصورش توسط دادسرا اعلام شد.لذا خواهش میکنم حتما دکترتون رو خوب بشناسید و به تبلیغات اکتفا نکنید.
2706