2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اره

تو که حست قویه میشه بگی لباس من چه رنگیه ؟

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 
2714
شما واقعا خرافاتی هستیا  حس ششم چ کوفتیه ک اصلا هیج واقعیت نداره فقط شانسکی یچیزی میگن شماهم ب ...

پارسال یکی ب من ی چیزی گفت و واقعا هم درست از آب درومد

خدا باید اون کسی رو شفا بده که ب دعانویس و فالگیر مراجعه میکنه

شما واقعا خرافاتی هستیا  حس ششم چ کوفتیه ک اصلا هیج واقعیت نداره فقط شانسکی یچیزی میگن شماهم ب ...

اخه هروقت هرجی گفتن درس بوده

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
پارسال یکی ب من ی چیزی گفت و واقعا هم درست از آب درومد خدا باید اون کسی رو شفا بده که ب دعانویس و ف ...

والا مردم نیرن دعا میگیذگرن بعد ماکه فقط یه حدس میخایمو میگن خرافاتی

هیچ اعتبار شرعی نداره ولی اصلا درست نیست اینطور حرف زدن😐 یکی امید میخواد یکی سرگرمی میخواد یکی صحبت میخواد... شفایی نیاز ندارن عزیزم:)

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
هیچ اعتبار شرعی نداره ولی اصلا درست نیست اینطور حرف زدن😐 یکی امید میخواد یکی سرگرمی میخواد یکی صحبت ...

والا کلا یاد بگیریم چیزی رو ک خودمون قبول نداریم به دیگران تحمیل نکنیم

پارسال یکی ب من ی چیزی گفت و واقعا هم درست از آب درومد خدا باید اون کسی رو شفا بده که ب دعانویس و ف ...

همه چیو شانسکی از روتجربیات خودشون بشما میگن اسمشم گذاشتن حس ششم 

واقعاااا ک ایستگاهین

این بافال گرفتن هیچ فرقی نمیبینم یمشت چرندیات تجربه خودشونو میندازن بشما

2706