2204
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215
اره

تو که حست قویه میشه بگی لباس من چه رنگیه ؟

کاربری سوممه، از سال ۹۸ با نی نی سایت آشنا شدم،کاربری اولم رو خودم خواستم لغو بشه ولی کاربری دومم رو به دلیل زدن حرف حق قطع کردن _ میشه یه صلوات مهمونم کنید.
شما واقعا خرافاتی هستیا  حس ششم چ کوفتیه ک اصلا هیج واقعیت نداره فقط شانسکی یچیزی میگن شماهم ب ...

پارسال یکی ب من ی چیزی گفت و واقعا هم درست از آب درومد

خدا باید اون کسی رو شفا بده که ب دعانویس و فالگیر مراجعه میکنه

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست...میشه ی صلوات برام بفرستی؟!  
شما واقعا خرافاتی هستیا  حس ششم چ کوفتیه ک اصلا هیج واقعیت نداره فقط شانسکی یچیزی میگن شماهم ب ...

اخه هروقت هرجی گفتن درس بوده

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2050
پارسال یکی ب من ی چیزی گفت و واقعا هم درست از آب درومد خدا باید اون کسی رو شفا بده که ب دعانویس و ف ...

والا مردم نیرن دعا میگیذگرن بعد ماکه فقط یه حدس میخایمو میگن خرافاتی

هیچ اعتبار شرعی نداره ولی اصلا درست نیست اینطور حرف زدن😐 یکی امید میخواد یکی سرگرمی میخواد یکی صحبت میخواد... شفایی نیاز ندارن عزیزم:)

میشه یه صلوات بفرستی برای ظهور و سلامتی امام غریبِمون؟💚  خدایا عشق به انقلاب اسلامی و رهبر کبیر انقلاب چنان در وجودم شعله ور است که اگر تکه تکه ام کنند و یا زیر سخت ترین شکنجه ها قرار گیرم، او را تنها نخواهم گذاشت.(شهید ابراهیم هادی) ...   سردار‌م؛ در شرح‌ِ فراقت‌ چه‌ نویسم‌ که ‌نگنجد شرح‌ِ غم‌ِ هجران‌ِ تو ‌در ‌هیچ ‌کتابی:)💔
هیچ اعتبار شرعی نداره ولی اصلا درست نیست اینطور حرف زدن😐 یکی امید میخواد یکی سرگرمی میخواد یکی صحبت ...

والا کلا یاد بگیریم چیزی رو ک خودمون قبول نداریم به دیگران تحمیل نکنیم

پارسال یکی ب من ی چیزی گفت و واقعا هم درست از آب درومد خدا باید اون کسی رو شفا بده که ب دعانویس و ف ...

همه چیو شانسکی از روتجربیات خودشون بشما میگن اسمشم گذاشتن حس ششم 

واقعاااا ک ایستگاهین

این بافال گرفتن هیچ فرقی نمیبینم یمشت چرندیات تجربه خودشونو میندازن بشما

والا کلا یاد بگیریم چیزی رو ک خودمون قبول نداریم به دیگران تحمیل نکنیم

تحمیل نکرد ولی واقعا درست نیست این حجم از... ب کسی اسیبی نمیرسونی ک اینجوری میگن، ان شاءالله درست بشه هرچیزی ک برات صلاحه اتفاق بیفته خواهری💚

میشه یه صلوات بفرستی برای ظهور و سلامتی امام غریبِمون؟💚  خدایا عشق به انقلاب اسلامی و رهبر کبیر انقلاب چنان در وجودم شعله ور است که اگر تکه تکه ام کنند و یا زیر سخت ترین شکنجه ها قرار گیرم، او را تنها نخواهم گذاشت.(شهید ابراهیم هادی) ...   سردار‌م؛ در شرح‌ِ فراقت‌ چه‌ نویسم‌ که ‌نگنجد شرح‌ِ غم‌ِ هجران‌ِ تو ‌در ‌هیچ ‌کتابی:)💔
1718