2726
عنوان

دوستان برای خواهرم دعا کنین

265 بازدید | 4 پست

کرونا گرفته یه بچه ۶ماهه داره خدا خیرتون بده دعا کنین زود حالش بهتر شه بتونه به بچه ش برسه بچه ش خیلی بی قراری میکنه خیلی نگرانشونم از دستمم کاری برنمیاد 

منم یه دختر یک سال و نیمه دارم‌.پدر شوهرم درگیر کرونا شد مادر شوهرم ازش نگهداری نکرد بنده خدا اومد خونه ما تو یک اتاق موند.خدا رو شکر من و همسر واکسن زده بودیم نگرفتیم.فکر کن مادر شوهرم با من بخاطر مراقبت از شوهرش سر سنگینه.خخخ توقع داشت شوهر مریضش رو بیرون کنم.همش هم اون چند روز بهم میگفت این مرد دلسوزی نداره.این مرد من رو اذیت کرده.خب من چیکار کنم.یعنی پدر نباید بیاد چند روز پیش پسرش بمونه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آموزش و مشاوره در خریدو فروش و کسب درآمد دلاری در ارزهای دیجیتال،راهنمایی در افتتاح حساب در صرافی های معتبر ارزهای دیجیتال بصورت کامل،بازار فارکس و باینری آپشن.تضمین شده. انجام چند ترید سودده برای شروع از طرف بنده برای آشنایی بیشتر و بالا بردن انگیزه و اعتماد به نفس در انجام معاملات.

از ابتدا تا زمانی که به سود دلاری برسید در خدمتتون هستم 

مهندس مهرداد تهرانی    09925614963.  آیدی تلگرام  mrd6000

خوب باش ،خوبی کن،خوبی ببین
2728

آموزش و مشاوره در خریدو فروش و کسب درآمد دلاری در ارزهای دیجیتال،راهنمایی در افتتاح حساب در صرافی های معتبر ارزهای دیجیتال بصورت کامل،بازار فارکس و باینری آپشن.تضمین شده. انجام چند ترید سودده برای شروع از طرف بنده برای آشنایی بیشتر و بالا بردن انگیزه و اعتماد به نفس در انجام معاملات.

از ابتدا تا زمانی که به سود دلاری برسید در خدمتتون هستم 

مهندس مهرداد تهرانی    09925614963.  آیدی تلگرام  mrd6000

خوب باش ،خوبی کن،خوبی ببین