2137
2106

چند وقته بخاطر کرونا دندانپزشکی نرفتی؟ با خیال راحت به کلینیک دندانپزشکی کاخ مراجعه کن 

چون اونجا هر 1 دقیقه هوای کل محیط تصفیه میشه. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2149

زیبا دوخت . تن آرای، 

فقط 48 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برا شادی روح خواهرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    

من زدم نه

چون فک کردم زیبا روز😑😂

ولی زیبا دوز خوبه بنظرم

هیچوقت فکرشو نمیکردم که.....                   توی امضام بنویسم برای نی نی دار شدن منم دعا کنید😭😞کلیپ تولد سالگرد ازدواج بصورت صلواتی ادیت میزنم فقط برای دوستای نی نی سایتی😍خداجون مرسی بابت همه چی❤❤❤❤
2050

زیبا شو

خدایا نگاه مهربانت را از من و دخترم و همسرم نگیر 💖🤲❣ وااااااای دخترم میگه مامان، تو شبیه سحر،  خواننده هستی❣ 🥰🥰🥰 😍😃😃 . هر آدم لاغری که خوش هیکل نیست😎 ، پس پیش به سوی رو فرم شدن و خوش اندامی 💪💪💪 درحال قدم گذاشتن به یک زندگی سالم و زیباتر هستم . وزن شروع ۹۵🤦‍♀️ ، وزن فعلی ۷۷🙅‍♀️، وزن هدف بعدی ۷۵🤷‍♀️🔒🔑🥉 به زودی💪، هدف بعدتر😃🙆‍♀️ ۷۰🔒🥈،هدف نهایی ۶۴🙋‍♀️💃🏽🤸‍♀️🌹♥️🔒🏆🥇🥇  🎶🎶🎶🎶🎶💃💃💃🎸🪘💡🎉🎯🚀🎈🎈🎈🎈🎶🎶🎶💃🎁🧿
2143
به سالن زیبایی بیشتر میخوره

خخخخخخخخ از لحاظ ظاهری و شیک پوشی گفتم😊😊😊

خدایا نگاه مهربانت را از من و دخترم و همسرم نگیر 💖🤲❣ وااااااای دخترم میگه مامان، تو شبیه سحر،  خواننده هستی❣ 🥰🥰🥰 😍😃😃 . هر آدم لاغری که خوش هیکل نیست😎 ، پس پیش به سوی رو فرم شدن و خوش اندامی 💪💪💪 درحال قدم گذاشتن به یک زندگی سالم و زیباتر هستم . وزن شروع ۹۵🤦‍♀️ ، وزن فعلی ۷۷🙅‍♀️، وزن هدف بعدی ۷۵🤷‍♀️🔒🔑🥉 به زودی💪، هدف بعدتر😃🙆‍♀️ ۷۰🔒🥈،هدف نهایی ۶۴🙋‍♀️💃🏽🤸‍♀️🌹♥️🔒🏆🥇🥇  🎶🎶🎶🎶🎶💃💃💃🎸🪘💡🎉🎯🚀🎈🎈🎈🎈🎶🎶🎶💃🎁🧿
به سالن زیبایی بیشتر میخوره

ایهام داره😂😂😂😂😂

2148