2137
2106
عنوان

پست و اعداد رند

54 بازدید | 5 پست

تعدادپستهام ۲۲۲۲۲ خیلی اتفاقی دیدم گفتم تاپیکشو بزنم😅 بنطرتون توی اوج خداحافظی کنم یا نه؟😅

سوال دیگه که بخاطرش تاپیک زدم این بود که شما هم اعداد رند زیاد میبینید؟ مثلا ساعت های رند؟ برای شما اتفاق خاصی میفته یا نه؟ من که اتفاق خاصی ندیدم خواستم بدونم تجربه شما چی بوده

تعداد رای : 5
نظرسنجی
برو
0
0%
نرو
4
80%
فرقی نداره😐
1
20%
تاپیک امضام🍃🌺🍃"ناامید نباش"دوم راهنمایی یه معلم ریاضی داشتیم تیکه کلامش این بود؛ «خدا رو چه دیدی شاید شد»یادم میاد همون سال یکی از بچه ها تصادف کرد و دیگه نتونست راه بره... دیگه مدرسه هم نیومد..فقط یه بار اومد واسه خداحافظی که شبیه مراسم عزاداری بود. همه گریه می‌کردیم و حالمون خراب بود...گریه‌مون وقتی شروع شد که گفت:به درک که نمی‌تونم راه برم، فقط از این ناراحتم که نمی‌تونم بازیگر بشم...آخه عشق سینما بود...!سینما پارادیزو رو صد بار دیده بود. سی دی ۹ تایتانیک رو اون برای همه‌ی ما آورده بود. معلم ریاضی‌مون وقتی حال ما رو دید اون تیکه کلام معروفش رو به اون رفیقمون گفت...« خدا رو چه دیدی شاید شد »وقتی این رو گفت:همه‌ی ما عصبی شدیم چون بیشتر شبیه یه دلداری مزخرف بود برای کسی که هیچ امیدی برای رسیدن به آرزوش نداره!!امشب تو پیج رفیقم دیدم که برای نقش اول یه فیلم با موضوع معلولیت انتخاب شده و قرارداد بسته... مثل همون روز تو مدرسه گریه‌م گرفت..فکر می‌کنی رسیدن به آرزوت محاله؟!  «خدا رو چه دیدی شاید شد» 🍃🌺🍃

تا دلت بخواد من ساعت جفت میبینم 

رند دقت نکردم زیاد 

خب؟!  http://goftino.com/c/Xub81h        لینک رو بگیر بعد با نت بازش کن 😑خواستی حرف بزنی به صورت ناشناس!😑💙‌ https://harfeto.timefriend.net/16262227768664 😉💙 طرف یجور میگه برام دعا کن که انگار ما با فرشتگان وی آی پی کانکتیم نمیدونن اگه ملائک بفهمن با ما در ارتباطه قضیه کلا کنسله براش که هیچ، ریپورت بلاکم میشه.🥲😂
من یه مدته ساعت رند زیاد میبینم نمیدونم چرا

دقیقا منم همینطورم خیلی اتفاقی میبینم ساعتها رنده

تاپیک امضام🍃🌺🍃"ناامید نباش"دوم راهنمایی یه معلم ریاضی داشتیم تیکه کلامش این بود؛ «خدا رو چه دیدی شاید شد»یادم میاد همون سال یکی از بچه ها تصادف کرد و دیگه نتونست راه بره... دیگه مدرسه هم نیومد..فقط یه بار اومد واسه خداحافظی که شبیه مراسم عزاداری بود. همه گریه می‌کردیم و حالمون خراب بود...گریه‌مون وقتی شروع شد که گفت:به درک که نمی‌تونم راه برم، فقط از این ناراحتم که نمی‌تونم بازیگر بشم...آخه عشق سینما بود...!سینما پارادیزو رو صد بار دیده بود. سی دی ۹ تایتانیک رو اون برای همه‌ی ما آورده بود. معلم ریاضی‌مون وقتی حال ما رو دید اون تیکه کلام معروفش رو به اون رفیقمون گفت...« خدا رو چه دیدی شاید شد »وقتی این رو گفت:همه‌ی ما عصبی شدیم چون بیشتر شبیه یه دلداری مزخرف بود برای کسی که هیچ امیدی برای رسیدن به آرزوش نداره!!امشب تو پیج رفیقم دیدم که برای نقش اول یه فیلم با موضوع معلولیت انتخاب شده و قرارداد بسته... مثل همون روز تو مدرسه گریه‌م گرفت..فکر می‌کنی رسیدن به آرزوت محاله؟!  «خدا رو چه دیدی شاید شد» 🍃🌺🍃

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
تا دلت بخواد من ساعت جفت میبینم  رند دقت نکردم زیاد

همون جفت 

یسری میگفتن اتفاق خاصی میفته و..

اعتقادی ندارم ولی الان که پستهامو دیدم گفتم‌بزار بپرسم