2726

دوستان دخترم 4 سالشه قدش 92 سنته خیلی ریزه میزه است قد خوذم 170 و پدرش 192 هست بهش زینک یوروویتال هم دادم موثر نبوده شنیدم این شاسه ها خیلی در افزایش قد موثر هستن کسی تجربه ای از این دارو یا دارو مشابه برای قد کودک داره 

نمیتونی سرخود این دارو رو بدی

اول باید عکس مچ دست تست عرق چکاپ کامل خصوصا ویتامین دی بشه بعد دارو بگیره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیتونی سرخود این دارو رو بدی اول باید عکس مچ دست تست عرق چکاپ کامل خصوصا ویتامین دی بشه بعد دارو ب ...

عزیزم کمبود ویتامین نداره ازمایش دادم عید مچ دست هم قبلا دو سالگی گرفتم که رشد استخوانی از رشد تقویمی عقبتر بود 

عزیزم کمبود ویتامین نداره ازمایش دادم عید مچ دست هم قبلا دو سالگی گرفتم که رشد استخوانی از رشد تقویم ...

خب دکتر چی داد؟

منم این مشکلو دارم ولی خیلی دکتر عوض کردم دارو زیاد امتحان کردم ایندفعه دارم میبرم پیش دکتر قاعمی تو مشهد میگن عالیه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
خب دکتر چی داد؟ منم این مشکلو دارم ولی خیلی دکتر عوض کردم دارو زیاد امتحان کردم ایندفعه دارم میبرم ...

عزیزم فقط مکمل و مولتی ویتامین که واقعا تاثیری نداشت منم نمیخوام زمان طلایی رو از دست بدم شنیدم آرژنین برای رشد قد خوبه 

عزیزم فقط مکمل و مولتی ویتامین که واقعا تاثیری نداشت منم نمیخوام زمان طلایی رو از دست بدم شنیدم آرژن ...

من انواع سانستول د س فورت فروگلوبین ویتان.....ولی بی اثره فعلا دکتر قاعمی بهم گف ازمایش عکس دوباره تکرار کنم پسرمن ماه دیگه میشه چهارساله97سانته

نتیجشو بهت اطلاع میدم

من انواع سانستول د س فورت فروگلوبین ویتان.....ولی بی اثره فعلا دکتر قاعمی بهم گف ازمایش عکس دوباره ت ...

عزیزمممم دختر منم شهرویور 96 هست منم به خدا سانستول زینک پلاس یوروویتال کلی مکمل پاستیلی دادم فایده نداشت اصلا ممنون میشم منم در جریان بزاری گل دختر 

بچه هامون همسن هستن 

پسرمن متولد هفت شهریوره الان وزنش 13کسلو قدش97سانته.

حتما بهت اطلاع میدم 

2706