2733
2734
عنوان

کسی میتونه خواب من رو تعبیر کنه؟

119 بازدید | 15 پست

سلام 

دیشب خواب دیدم که تو یه خونه‌ی خالی هست تا حالا اون خونه رو ندیده بودم خواهرم و شوهرخواهرم بودن پدرشوهرش هم بود بعد میگفتن قراره تو با شوهرخواهرت ازدواج کنی و خواهرم هم خوشحال بود 

من اصلا به این ازدواج میلی نداشتم بهش گفتم من تو رو نمیخوام اون به حرفم بی توجه بود گریه م گرفت اما هیچکس به من توجهی نمیکرد خونه نوساز هم بود اما مورد علاقم نبود برادرم اومد تو اتاق به حساب راضیم کنه به این ازدواج اما من دلم راضی نمیشد از اتاق بی توجه به گریه هام رفت بیرون 

تعبیرش چی میشه؟ این خوابم خیلی عجیب بود 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

همش میگفتم من با مرد متاهل ازدواج نمیکنم 

من تو رو نمیخوام برو تو رو خدا 

دلم با تو نیست 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم صدقه بده بلا رفع شه. دنبال تعبیر این خواب نباش فقط صدقه بده.

چرا باید صدقه بدم؟ انقدر بد؟ 

2731
عزیزم صدقه بده بلا رفع شه. دنبال تعبیر این خواب نباش فقط صدقه بده.

تعبیرش رو بگو حواسم رو جمع کنم 

نکنه نیتی داره نسبت بهم؟ 🤔 

@سوده1360   سلام عزیزم ببخشید مزاحم شدم ببینیم میتونید خواب دوستمونو تعبیر کنید

مرسی عزیزم خدا خیرتون بده 

2738
سلام عزیزم. در خدمتم

ببخشید واقعا بهتون زحمت میدم🙏

(خواب دوستمه از زبون اون)

خواب دیدم که یه معلم ورزش داریم که خوشتیپه بعد زنگ ورزش به همه گیر میداد غیر ازمن، همه رو تنبیه میکرد بعد زنگ استراحت رفت یه پیتزای بزرگ اورد و بهم گفت که بیا باهم بخوریم و منم با تعجب(تعجب کردم که به من گفت) رفتم باهاش بخورم

تعبیر داره

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      
از شما خیری به خواهر و شوهر خواهرتون میرسه عزیزم. خوابتون تعبیر بدی نداره

پس چرا اون کاربره گفت صدقه بنداز؟ 

کلی دلم شور زد 

2706