2726

من خودم روز ششم هست کمس ابریزش و سنکینی سینه دارم

پسرم ی تک سرفه داشت و ابریزش دکتر عمومی رفتیم ب من استا داد و ی بسته ویتامین دی

ب پسرم دیفن واسه سرفه

سیتریزن برای ابریزش

الان پسرم تک سرفه هاش شده ب سرفه های طولانی ک با دیفن کنترل میشه

میگم نکنه ریه هاشو درگیر کنه

پسرم در طول روز بازی میکنه ن تب داره ن بی حالی خداروشکر

ولی شبا موقع خواب بیتشر سرفه داره

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد

عزیزدلم من دخترم کرونا گرفت 3 روزه خوب شد فقط تب داشت ما تبش در حدی بود که بازی میکرد و اینا... بعد سه روز کامل خوب شد، 16 ماهش بود.. سرفه نمی‌کرد کلا خیلی خفیف بود

به نظرم برای اینکه خیالت راحت باشه باز یه متخصص اطفال ببر حتما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو آزمایش کرونا بده خیالت راحت میشه 

در ضمن بچه هایی که نقص ایمنی دارن میگن کرونا میگیرن و گرنه اتفاقی نمیفته 

لطف کن هم خودت هم بچه برین تست بدین دکتر فایده ندارد 

بدون عکس سی تی که نمیتونن دقیق بگن

2728
پسرم یک سالو نیمشه امروز روز پنجمشه روز ب روز سرفش بیشتر میشه بعد ظهر ک‌شوهرم بیاد دوباره میبرمش ...

عزيزم نگران نباش برادر زاده منم چند هفته پيش كرونا گرفته بود سرفه هاي شديد داشت همراه با تب ولي خدا رو شكر بعد از يك هفته كاملا خوب شد اگر تهراني يه دكتر خوب بهت معرفي كنم ببريش..

🎁🎁مادر دو تا دختر بودن خيلي حس قشنگ و روياييه💖💖💖

سرفه نشانه ی بهبودیه اگه زیاد اذیتش میکنه شربت سرفه براش بگیر و ابمیوه و غذاهای ابکی بهش بده 

میشه برا قبولیم تو کنکور یدونه صلواتمهمونم کنی؟                    ..*..*..*..*...*....حاجت روا شی😍❤....*...*..*...*..*...*..         
عزيزم نگران نباش برادر زاده منم چند هفته پيش كرونا گرفته بود سرفه هاي شديد داشت همراه با تب ولي خدا ...

ن تهران نبستم عزیزم

والا دکتر گف اخه کرونا دارو نداره

برا سرفه و تب نهایت میشه دارو داد

برو آزمایش کرونا بده خیالت راحت میشه  در ضمن بچه هایی که نقص ایمنی دارن میگن کرونا میگیرن و گر ...

اخه بچه ی ساله و سی تی

پنج سال ب بالا رو سی تی میگیرن

من خودم هیچ مشکلی ندارم عزیمز دکتر گف اصلا لازم‌نییت

اکسیژنکخونمم ۹۷ بود

ن تهران نبستم عزیزم والا دکتر گف اخه کرونا دارو نداره برا سرفه و تب نهایت میشه دارو داد

داروهاش رو مرتب بهش بده سعي كن يه شربت مخصوص سرفه بدي ديفن هيدرامين و كمتر بده ...شربت پلارژين كيدز عاليه دكتر هم به برادر زادم داده بود هم به دختر خودم وقتي كرونا گرفته بود سرفه رو خيلي آروم ميكنه عوارض ديفن هيدرامينم نداره

داروهاش رو مرتب بهش بده سعي كن يه شربت مخصوص سرفه بدي ديفن هيدرامين و كمتر بده ...شربت پلارژين كيدز ...

دارو بهش نداده

فقط ستریزین و همین دیفن رو داده

نگرانم انگار داره هی بیشتر میشه

البته در طول روز خیلی کمه

شب موقع خواب سرفه میکرد

الانم از سرفه بیدار شد دیقن دادم اروم شد خابید

بعدظهر میبرمش بیمادستان کودکان بببنم چی میگن

اخه پسرم اصلا تب نداره منم شنیدم کرونای بچه ها سه روز تبه

دارو بهش نداده فقط ستریزین و همین دیفن رو داده نگرانم انگار داره هی بیشتر میشه البته در طول روز خ ...

شبا اگر ميتوني توي اتاقش بخور سرد بذار خيلي خوبه  ..ولي نگران نباش ان شاالله تا دو سه روز ديگه خوب ميشه..

شبا اگر ميتوني توي اتاقش بخور سرد بذار خيلي خوبه  ..ولي نگران نباش ان شاالله تا دو سه روز ديگه ...

ندارم دستگاهشو

بنظرتون ریه شو درگیر کرده.جون اوایل خیلی کم بود سرفش

ندارم دستگاهشو بنظرتون ریه شو درگیر کرده.جون اوایل خیلی کم بود سرفش

فكر نميكنم ريه بچه ها درگير بشه اين سرفه ها شايد از نفس تنگي خفيف باشه..دختر من سرفه هاش وحشتناك بود جوري كه كبود ميشد ولي ريه هاشم درگير نشده بود

فكر نميكنم ريه بچه ها درگير بشه اين سرفه ها شايد از نفس تنگي خفيف باشه..دختر من سرفه هاش وحشتناك بود ...

مرسی عزیزم

خدا دخترتو برات نگه داره

برا بچم دعا کن

جونم ب جونش بسته ست

مرسی عزیزم خدا دخترتو برات نگه داره برا بچم دعا کن جونم ب جونش بسته ست

ان شاالله هر چه زودتر خوب ميشه..اصلا نگران نباش..فقط تا ميتوني سوپ گرم بهش بده كه سينش نرم بشه ..چهار تخمم واسش دم كن بخوره كه سرفه هاش خشك نباشه اذيت بشه..ان شاالله حالش خوب شد خبر بده بهمون..

2706