2726
عنوان

شوهرم بی نهایت خسیسه....

| مشاهده متن کامل بحث + 21026 بازدید | 101 پست
آره ۲۰ تومن ۰۰۰۰۰
خب آخه چیکار کنه به قول دوستان یه مو از خرس کندن۰۰۰۰
خودش خرج میکنه هااااا ولی خیلییییییی زورش میاره به خواهرم پول بده با اینکه خواهرم اصلااااااا ولخرج نیست
تازه این یکی از اخلاقای گندش هست۰۰۰
بعضی وقتا فکر میکنم اون روزا که تو نبودی من چطوری زندگی میکردم دخترم جیگرم نفسم درد وبلات تو سرم ناناز طلا!
خواهرت بد عادتش داده
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهر من که ۱ بار ۱ مستند آورد نشون داد که گوشت و لبنیات برای بدن ضرر داره از شبش گفت باید گیاهخوار شیم  آ تا بدنمون سالم بمونه،آخه میدونید گوشت گرون شده بود، گفتم خب لبنیاتم که میگه ضرر داره گفت نه اونو نمیتونیم حذف کنیم، میدونید  آخه اون هنوز گرون نشده، چند وقت پیش رفتیم دکتر گفت کم خونید فیفول نوشت گفتم خب حالا بریم ۱ مکمل خوب بگیریم بهبخوریم گفت نه همین کافیه بعد با برادرش۲۵ سالش میره بیرون فقط ۱ خرید ۲۵۰ تومنی از آبمیوه و تنقلات میکنه میاره میزاره خونش 

شمالیه،هر دفعه میریم شمال میگم زیتون پرورده بگیریم میگه باشه ولی اگه شما دیدی منم دیدم زیتون پروردرو، بعد دختر خالش از اینگلیس اومده بود مامتنش گفت غلانی از این زیتون پروردها خیلی خوشش اومده بوذو براش بگیر، رفت گرفت اومد گفتم واسه خودمونم مبگرفتی گفت کیلولی ۴۸ تومن بود گرونه 

۳ ماه رفتم باشگاه ماهی ۱۶۰ میدادم کرونا که اومد گفت نرو، حالا هر روز میگه خرجت نکردم که الان تکون نخوری چاق شی پاشو تو خونه ورزش کن، حالم ازش بهم میخوره وقتی اینطوری حرف میزنه

روز زن اومده میگه من که قبول نداره ولی روزت میارک گل فروش دم راهم نبود برات گل بگیرم، بعد مدرسشون بهشون بخاطر دهه فجر و روز زن کارت هدیه داده بود گفت بیا مال تو، منم کارتارو گذاشتم تو کتابخونه ، ۱ بار که داشتیم میرفتیم خرید کارت پس اندازو برداشتم گفت مگه اونکارتارا خرج کردی گفتم نه گفت پس اونارو بیار، آخرشم همه ی ۳۰۰ تومنو برای درمانگاه و عکس و داروی ریه خودش خرج کرد بعد گفت ببلخشیدا همشو خودم خرج کردم

بعد میخواد ۱ ساعت ۲ تومنی واسم بگیره میگم من اونو اتزم ندارم میگه نه من دوست داذم بندازی دستت هر کی پرسید بگی شوهرم خریده

بخدا خیلی ازش ناراحتم

بلخشید به هیچکس نمیتونستم بگم

گفتم بکم اینجا با شما درد و دل کنم