2737
2734
عنوان

شوهرم بی نهایت خسیسه....

21026 بازدید | 101 پست
کلا خانوادتن خسیس هستن مخصوصا خانواده مادریش و مادرشوهرم
از شانس بد بنده شوهرم کاملا مث مامانشه
خیلی سخته زندگی کردن باهاش
هرچیزی میخواییم بخریم باید صدبار توضیح بدم که لازم داریم.و... تا بخره
مثلا امشب رفتیم بعد از مدتها بازار باهم همه باباها باچه ذوقی لباس میخریدن برا بچه هاشون اما شوهر من.....
به زور یه دست لباس تو خونه ای و یه دست بیرونی برداشتم موقع حساب کردن سکه یه پولم کرد!
جلو فروشنده میگفت اینهمه لباس پارسال براش گرفتی!!!!
وای خجالت میکشیدم
هرچی میگفتم بچه قد کشبده لباساش براش کوچیک شده تو.کتش نمیرفت!
حالا که اومدیم خونه لباس پارسالیشو تنش کردم تا رو نافش بود! خجالت کشید
این تازه یه نمونشه
من نمیدونم باید چیکار کنم؟!
واقعا کم اوردم
حتی واسه خودش هم به بدبختی میخره باید بهش بگم
تورو خدا شمایی که میدونین بگین چیکار کنم
خسته شدم
اینو هم بگم داره و دستش به دهنش میرسه اما واسه خرید لباس و حتی فروشگاه سختشه و...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
متاسفانه عزیزم خسیسی هیچ چاره اای نداره.باید تحمل کنی.یا خودت بری سر کار دستت تو جیب خودت باشه.خسیسی از اون صفتایی هست که میگن با شیر اندرون شو و با جان برون شود
پسرم تا تو که هستی دوجهان در نظرم فردوس است
یه مقداری به عنوان نفقه در نظر بگیر و زش بگیر............

باهاش صحبت کن ماهاه مقداری پول بهت بده به عنوان نفقه .....اگه دیدی زیر بار نمیره بگو از طریق دادگاه اقدام میکنم .........

اونطوری اونوقت باید خیلی پول بیشتری بدی .............
خدایی با همچین مردی زندگی کردن خیلی سختههههه...
زیباترین روزهای زندگیم دارن تبدیل به باشکوه ترین روزهام میشن... همه اینهارو ازتو دارم عشق بزرگ و بی همتای من...خیلیییی دوست دارم خودت نگه دارش باش :) آمین
مریم جون من معمولا همینکارو میکنم وقتی هم میام خونه حساب پس میدم
حتی اگه مسافرت چند روزه پیش خانوادم برم وقتی برگشتم مثلا واسه 50 تومنی که بهپ داده حساب ازم پس میگیره
همه اطرافیانم میدونن و سر به سرش میذارن اما.من واقعا دارم سختی میکشم
2738
لباس هایی که کوپیک میشه سر بریز بره بگو نداریم وقتی ببینه نیست مجبور میشه بخره
عـشــــــق یعنی،حتی وقتی باهاش قـــــهریو از دستش ناراحتی هم
هواشـــو داشته باشی [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
یکم تهدیدش کن بگو اگر درست حسابی پول ندی دستم خودم میرم سرکار هر کاری و همه جا هم میگم که از خسیسی شوهرم مجبورم کار کنم.
زیباترین روزهای زندگیم دارن تبدیل به باشکوه ترین روزهام میشن... همه اینهارو ازتو دارم عشق بزرگ و بی همتای من...خیلیییی دوست دارم خودت نگه دارش باش :) آمین
اگه نمیتونی بگیری مجبوری طور دیگه ای برخورد کنی ............ یا بری سر کار که اینطوری خیلی سختر میشه چون اون باید مسئولیت قبول کنه اونطوری دیگه تو هیچ چیزی کاری نداره پس وجودش به چه دردی میخوره ؟

دیگه همش میخواد بگه از پول خودت بخر دیگه خرج خونه هم میفته گردنت
آخه یعنی چیییییییی تو این دوه زمونه با این همه گرونی که دست میخوره به پول میپره تازه باید حساب هم پس بدی؟؟؟؟
2706