2733
2739
عنوان

علوم تربیتی یا روانشناسی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1244 بازدید | 26 پست
بعد از اینکه فوق دیپلم گرفتی میتونی با آزمون استخدامی بری معلم بشی مهدکودک هم میتونی تاسیس کنی 

زیاد دلتو برای ازمون استخدامی خوش نکن...

تا زمانی که سهمیه ها هس نوبت به افراد عادی خیلی کم میرسه

روانشناسی سخت تره بعضی درساش ولی علاقه داشته باشی خیلی خوبه بین 2 دو رشته اگه بخای در اینده وارد با ...

شنیدم روانشناسی اگه تا نقطع دکترا ادامه بدی خیلی بهتره

ولی علوم تربیتی تا فوق دیپلم بخونی بعدش میتونی بری سرکار 

هرکس به تمنای کسی غرق نیاز است 🍃 ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است 🕊🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد دلتو برای ازمون استخدامی خوش نکن... تا زمانی که سهمیه ها هس نوبت به افراد عادی خیلی کم میرسه

من احتمالا بخام برم مدرسه های ایرانی خارج 

اونجا فرهنگیان خیلی کم میان کسایی که پیام نور یا آزاد خوندن راحت میتونن برن 

برو روانشناسی

احتمالا برم روانشناسی 

دانشگاه به نظر شما کدوم برم ازاد یا پیام نور

2728
شنیدم روانشناسی اگه تا نقطع دکترا ادامه بدی خیلی بهتره ولی علوم تربیتی تا فوق دیپلم بخونی بعدش میتو ...

بله اگه سهمیه داشته باشی بتونی ازمون قبول شی معلم میشی در غیر اون بایدددددد اونقد فول باشی درسای استخدامیو بالای 80 بزنی قبول شی حالا اگه تعداد سهمیه منطقه اجازه بده که قبول بشی به نظرم خیلی دقت کن اگه صرفا تحصیلی و مدرسه دوس داری انتخاب کن در غیر این صورت انتخاب نکن الانم که رشته 2مقطع مرتبط میخاد برای مجوز دفتر اینا بعدا بخای بری روانشناسی سخت میشه 

آزاد

از چه لحاظ میگید آزاد 

آخه پرسیدم‌ گفتن استادای آزاد خیلی رو درس خوندن سخت نمیگیرن از اون طرفم گفتن امتحانای پیام نور سخته 

از چه لحاظ میگید آزاد  آخه پرسیدم‌ گفتن استادای آزاد خیلی رو درس خوندن سخت نمیگیرن از اون طرفم ...

باید علاقع داشته باشین خودتون بخونین مطالعه خارج از کلاس داشته باشین روانشناسی رشته حساسی هس باید همیشه اپدیت باشی 

2738
از چه لحاظ میگید آزاد  آخه پرسیدم‌ گفتن استادای آزاد خیلی رو درس خوندن سخت نمیگیرن از اون طرفم ...

میگن پیام نور سخت ترع

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
بله اگه سهمیه داشته باشی بتونی ازمون قبول شی معلم میشی در غیر اون بایدددددد اونقد فول باشی درسای است ...

نرفتم سر کار هم مشکلی ندارم فقط مدرک داشته باشم 

باید علاقع داشته باشین خودتون بخونین مطالعه خارج از کلاس داشته باشین روانشناسی رشته حساسی هس باید هم ...

علاقه دارم به روانشناسی 

ولی مدلم جوریه یه مدت که خیلی درساشو خوندم دیگ خسته میشم 

میگن پیام نور سخت ترع

مشاورمم گفت پیام نور ازموناش کشوریه ولی ازاد نه دست استاده بعضیا میگفتن پیام نور بهتره