2737
2734
عنوان

چقدر دست تنهایی سخته

147 بازدید | 14 پست

چقدر سخته تنهایی بچه بزرگ کنی که اونش بخوره تو سرم روز جمعه میگه بچه ها رو بردار ببر خونه بابات من میخوام استراحت کنم خب پس من چی منم میمیرم یه روز جمعه شه بگم خونست یکم باهاشون بازی کنه من به کارام برسم استراحت نخواستم اصلا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره واقعا خیلی سخته خیلی 

گاهی دوست داری چن لحظهبرا خودت باشی 

من میفهممت 

اگه کتاب  خوب یا سایت خوب  در مورد تربیت فرزند ، و روابط و شخصیت میدونی بهم معرفی کن . کتاب زنان زیرک . زن بودن از تونی گرنت .نیمهی تاریک وجود تاپیک دختر گرانبها و بانو آرتمیس عالی  هستند وخوندمشون. 
2728

من بایداز مادرمریضمم مراقبت کنم ...خدایاارامش ندارم حالاهم مادرم کروناگرفته خیلی بددریه...

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد
خسته نباشید عزیزم.خدا قوت 🌺💕

به همسر بگو من هم نیاز به استراحت دارم 

اون بچه هردوتونه درستش اینه که هردو در نگهداری اش همکاری کنید 

همه چیز که نباید رو دوش زن باشه . کار بچه داری واقعا کار سختیه.

دینداریت را به خدا نشان بده، برای من انسانیت تو لازمه
2738
من بایداز مادرمریضمم مراقبت کنم ...خدایاارامش ندارم حالاهم مادرم کروناگرفته خیلی بددریه...

انشالله هر چه زودتر بهتر شن منم مادرم عمل کرده تازه میگه بچه رو ببر اونجا خب اون بدبخت ها چه گناهی کردن ما بچه دار شدیم الان باید استراحت کنه مامانم نه اینکه با اینها آوار شم رو سرشون 

بنظر. من تنهایی پاشو برو خونه بابات‌  شما هم نیاز به استراحت داری

خوابیده دیگه الان  بچه یک ساله رو چهجور بزارم کنار این من کل هفته رو روزشماری میکنم جمعه شه اونم گند میزنه بهش 

من تو این جور مواقع دخترم رو میندازم جلو میگم برو گیر بده به بابا بگو منو ببر بیرون 

اعصاب نداره کل هفته اینجور نیست ها از پای تلفن نمیدونی چقدر مهربونه ولی الان که خونست نمیشه حرف زد باهاش فقط از دور خوبه 

اعصاب نداره کل هفته اینجور نیست ها از پای تلفن نمیدونی چقدر مهربونه ولی الان که خونست نمیشه حرف زد ب ...

شوهر منم بی حوصله و بداخلاقه اما دخترم که ازش بخواد نمیتونه نه بگه 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2706