2737
2734
عنوان

ایمیل همون رایانامه ست؟

63 بازدید | 16 پست

اگه آره میشه نحوه درست کردن ایمیل وبهم بگین

من زیادی عقبم از تکنولوژی

حالم وقتی خوب میشه که از قفس آزاد شم ..قفس خود خواهی..قفس گناه...قفس نادانی..قفس بی عرضه گی

فقط اومدم بگم ک اره همونه

برا سوال بعدیت متاسفم چون خودم پدرم در اومد

آقا ممد من حرمت داره نه لذت👫😌❤❤❤❤❤❤شاید دیگه نتونم نظرات واقعیمو بهتون بگم...چون توسط خاله زهرام شناسایی شدم🙂بچه ها سلام گفتین به خاله زهرا؟🙂🖐🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط اومدم بگم ک اره همونه برا سوال بعدیت متاسفم چون خودم پدرم در اومد

خب خوبه باز یکیشو حل کردی واسه بعدی هم خدا کریمه

حالم وقتی خوب میشه که از قفس آزاد شم ..قفس خود خواهی..قفس گناه...قفس نادانی..قفس بی عرضه گی
گوگل سرچ کن جیمیل برو حساب کاربری بساز

من که هرچی از گوگل سرچ کردم بدتر گیج شدم یه تومار نوشته از هیچ کدوم سردرنیوردم

بده یکی که مورد اعتماده درست کنه چون رمز رو اون میذاره  برای من داییم خدا بیامرز درست کرد &nbs ...

خدا رحمتش کنه

من همچین کسیو دور واطرافم ندارم

2738

هم تو نت بزنی خیلی راحت میاره برات روششو با تصویر 

هم تو گوشیت برو تو نرم افزار ایمیلت فک کنم خودکار همونجا هست یه ایمیل برات 😅

چون من تا حالا ایمیل نساختم ولی تو همون نرم افزاره خودش سه ایمیل به اسم من بود 😁

هم تو نت بزنی خیلی راحت میاره برات روششو با تصویر  هم تو گوشیت برو تو نرم افزار ایمیلت فک کنم ...

متوجه نشدم☺

خدا رحمتش کنه من همچین کسیو دور واطرافم ندارم

نمیدونم در این زمینه میشه به کافی نت ها اعتماد کرد یا نه 

چون ملت رمز همه چیزشونو میدن کافی نت 

رمز مالیات. ثبت نام یارانه. سهام عدالت. رمز سامانه سجام

خلاصه زار و زندگی مردم دست کافی نت هاست 

نگا این نرم افزاره از اول تو گوشی همه هست فک کنم 👇😅 بعد برو توش این قسمتو بزنی اونجا ...

ممنونم

2706