2726
عنوان

انتخاب رشته، دولتی یا پیام نور؟

86 بازدید | 15 پست

سلامی مجدد من ۲ساله بخاطر مشکلات زیادی ک برام پیش اومد کنکور شرکت نکردم دوسداشتم امسال با سوابق بتونم برم

بنظرتون اگه قبول شدم از بین اینا کدومش خوبه؟

زیست جانوری دولتی (گرایش هاش هماتولوژی و فیزیولوژی رو دوسدارم)

علوم تربیتی پیام نور

البته رشته های دیگع هم زدم ولی بیشتر رو این دوتا گیرم

کدومش خوبتره؟

❤دل مرنجان ک ز هر دل به خدا راهی هست❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من زیست جانوری دوست دارم

ولی تو انتخاب رشته زدم گیاهی😐

تیکر رسیدن ب آرزومه صلوات میفرستین..🥺❤به آرزوم نرسیدم خدا جونم واقعا چرا من ب خواستم نمیرسه ۵ ساله التماست میکنم .... هوای همرو داری جز من باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام شاید دوسم نداری شاید میخوای باهات قطع ارتباط کنم باشه ..... اما قبلش واسه هرچی دادیو ندادی شکر🙂😞
من هردو رو زدم

من ندیدمش اصن🤔چرا

تیکر رسیدن ب آرزومه صلوات میفرستین..🥺❤به آرزوم نرسیدم خدا جونم واقعا چرا من ب خواستم نمیرسه ۵ ساله التماست میکنم .... هوای همرو داری جز من باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام شاید دوسم نداری شاید میخوای باهات قطع ارتباط کنم باشه ..... اما قبلش واسه هرچی دادیو ندادی شکر🙂😞

عزیزم زیست جانوری به نظر بازار کار خوبی نداره

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
فردا به ارزوت میرسی؟

نه 😂😂نشد ک بشه

اگه امسال انتخاب رشته کردین میتونید ویرایشش کنید

آره ولی کدش رو ندیدم

2706