2733
2734

اینکه تو شهری زندگی کنی که با فامیل های شوهر و حتی خودت خیلی فاصله داشته باشی بهتره یا اینکه نزدیکشون باشی؟

هی دنیا یکم تندتر برو ببینیم تش چی میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فاااااااصله

ولی متاسفانه مادرشوهرم طبقه پایینه ۶ تا هم خواهر شوهر دارم برعکس خونه ی پدریم با ماشین نیم ساعت فاصله ست😣😣😣😣

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜
2738

من نمیتونم غربت زندگی کنم

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

عزیزم هرچقد دورتر باشی بهتر

عضو گروه💙💙وزن اولیه ۷۷.قد۱۷۰    وزن فعلی ۷۵.   .هدف اول۷۳..هورااااا ۷۲ کیلو شدمممم    .هدف دوم ۶۹. ۶۹.۱۱/۳۰کیلو شدمممممم 🥰🥰🥰12/7  67کیلوووشددمم  .هدف سوم ۶۵.    تا عید ۱۴۰۳ گاهی به چیزی که میخوای نمیرسی چون لایق یک چیز بهتری هستی!🤍🕊
2706