1874
2106

اینکه تو شهری زندگی کنی که با فامیل های شوهر و حتی خودت خیلی فاصله داشته باشی بهتره یا اینکه نزدیکشون باشی؟

هی دنیا یکم تندتر برو ببینیم تش چی میشه

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

فاااااااصله

ولی متاسفانه مادرشوهرم طبقه پایینه ۶ تا هم خواهر شوهر دارم برعکس خونه ی پدریم با ماشین نیم ساعت فاصله ست😣😣😣😣

برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜دوست عزیزم تعیین جنسیت هایی که من از روی ان تی میکنم به هیچ وجه صددرصد نیست لطفا عکس سونو ان تی رو بفرست به آیدی S7681m تو تلگرام تا جواب بدم💜😍

خونواده ی شوهرم خوبن ودوسم دارن ولی ترجیح میدم هیچوقت نزدیک نباشم 

بالاخره یه روز صبح تو آپارتمانم تو پاریس از خواب بیدار میشم و از کابوسی که تو خاورمیانه زندگی کردم هیچی یادم نمیاد.🤔🤔🤔😐😐
2050

من نمیتونم غربت زندگی کنم

مادر بزرگ دوستم تو عروسیش بغل گوشش بهش توصیه کرده که هیچوقت تعریف هیچ زنی رو جلو شوهرت نکن چون باعث میشه که شوهرت به زنهای اطرافش دقت کنه و عادتش بشه.بهش یاد داده بود که هیچوقت نون و تخم مرغ تو خونتون تموم نشه چون شبی نصف شبی کسی بیاد خونتون انتظار چلو کباب نداره  حداقل یه نیمرو میزاری جلوش.جایی نباش که ورنخیزی حرفی نزن که ورنتیزی(یعنی مراقب نشست و برخاستت باش).اگه شوهرت دوستت داشته باشه خیالت راحت اما اگه دنیا دوستت داشته باشه شوهرت دشمنت باشه فایده نداره.همیشه پوستو بشکاف پولتو بزار توش یعنی همیشه پس انداز مخفی داشته باش.میگفت تعریف دونفرو پیش بقیه نکن یکی بچه یکی شوهرزود چشم میخورن.میگفت یه روز به این  میرسی که  اول وآخرفقط شوهرت میمونه برات نه بچت نه پدرو مادرت،پس همیشه هوای شوهرتو داشته باش

والله ما دوذم هستیم باز حرف میزنن وای بحال نزدیک بودنشون 

پسرم دنیامه  هیچ کس بیشتر از الله دوستت ندارد.هیچ کس تورو بیشتر از الله نمیشناسد.هیچ کس بیشتر از الله به نفع شما نیست.هیچ کس بیشتر از الله درکت نمیکند.بیاد داشته باش که دوستت دارد.مهم نیست کجا بوده ای.مهم نیست چکار کرده ای.مهم نیست چقدر دورافتاده ای و گناه کرده ای.بخشش بینهایت اومنتظر تو است.
2051