2726

خالم ،پسرخالم و مامان بزرگم و....دقیق نمیدونم باز کدوماشون گرفتن""

مامانم مریضی قلبی داره لطفا دعا کنین دوستان🙏🏻🙏🏻🙏🏻

لایک کنید منم بدونم دعا کردین ،صلوات میفرستم😪😪

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه

فقط متخصص ریه درمان میکنه بقیه درمان ها الکیه

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه راهکار داش دکترا پیداش میکردن...

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
2728

داروی امام کاظم حتمن استفاده کنید و مایعات و آب هویجم عالیه 

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
فقط متخصص ریه درمان میکنه بقیه درمان ها الکیه

دکتررفتن روز اول،ب متخصص ارجاع نداده ولی حالشون بده

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
نگران نشو الهی بزودی سلامت بشن🤲

ممنونم دوست عزیز🙏🏻

براشون حمد شفا خوندم ان شاء الله به زودی سلامتیشونو به دست بیارن

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
اگه راهکار داش دکترا پیداش میکردن...

منظورم تجربه کسایی که کرونا گرفتن 

2706