2726
عنوان

لیزر بیمارستان رازی

1039 بازدید | 42 پست

سلام دوستان..یه سوال دارم کسی اینجا بیمارستان رازی لیزر انجام داده؟ آیا راضی بودید؟ 

چه مرکز دیگه ای رو برا لیزر پیشنهاد می دهید.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره مامانم بیمارستان رازی بزرگترین بیمارستان چشم و خیلی هم مجهزه اعتماد کن بهش جای دیگه باید خصوصی ب ...

ولی بیمارستان رازی تخصصی پوست هست.شما هم منظورتون همبن جاست؟ 

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
اره مامانم بیمارستان رازی بزرگترین بیمارستان چشم و خیلی هم مجهزه اعتماد کن بهش جای دیگه باید خصوصی ب ...

بیمارستان چشم فارابیه

رازی واسه پوست و مو هست بیشتر

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  
سمت غرب تهران کسی سراغ داره جایی خوب باشه من قبلا رفتم جواب نگرفتم حالا جای جدید میخوام برم مجدد

شما کجا رفتید و دستگاه چی بوده که نتیجه نگرفتید؟ 

ببخشید بیمارستان فارابی منظورم بود برو فارابی

عزیزم من لیزر پوست منظورم بود

گفتی لیزر فک کردم چشم رو گفتی😑

اشکال نداره عزیزم

شما کجا رفتید و دستگاه چی بوده که نتیجه نگرفتید؟ 

من مروارید میرفتم توی برج مینا فلکه دوم صادقیه

به جای هشت جلسه ، ده جلسه رفتم بدون نتیجه خیلی افتضاح

دستگاهشم میگفت الکساندرایت دیگه نمیدونم راست و دروغش. چهار پنج سال پیش بود

من مروارید میرفتم توی برج مینا فلکه دوم صادقیه به جای هشت جلسه ، ده جلسه رفتم بدون نتیجه خیلی افتضا ...

منم از همینا میترسم میگم از اول یه جای معتبر پیدا کنم به خاطر این تاپیک زدم

منم از همینا میترسم میگم از اول یه جای معتبر پیدا کنم به خاطر این تاپیک زدم

آره خیلی توی کار لیزر این داستانا و تقلب زیاده حتما جای شناخته شده برید

آره خیلی توی کار لیزر این داستانا و تقلب زیاده حتما جای شناخته شده برید

بیمارستان فجر و بیمارستان رازی بیشتر مد نظرم هست.حالا امشب رفته بودم پیش دوستم میگفت یه جایی تو خیابان  پیروزی میره با یک جلسه زیر بغل موهاش رفته بود نشونم داد فقط چند تا مونده بود نمیدونم اعتماد کنم یا نه.میگفت اصلا هم درد نداشت

بیمارستان فجر و بیمارستان رازی بیشتر مد نظرم هست.حالا امشب رفته بودم پیش دوستم میگفت یه جایی تو خیاب ...

عزیزم شما رازی رفتید؟منم دنبال اینم برم رازی اخه سرچ کردم تو همین نی نی سایت میگفتن چند نوع دستگاه دارن که متناسب با رنگ پوست و ضخامت مو ویزیت میکنن و انجام میدن

شما رفتید رازی؟

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
عزیزم شما رازی رفتید؟منم دنبال اینم برم رازی اخه سرچ کردم تو همین نی نی سایت میگفتن چند نوع دستگاه د ...

نه عزیزم رازی نرفتم یه جای خصوصی یه جلسه رفتم بعدش بچه دار شدم دیگه نتونستم ادامه بدم

2706