2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
از نیشابور ب مشهد رفتم وقت دکتر داشتم...5 تا انسولین هم همراهم بود در باز و در بسته...همشون رو کنار ...

ن کنار یخ خراب نمیشه . مادرشوهر منم کنار یخ میزاره میبره شهرستان .خراب هم نمیشه 

ن کنار یخ خراب نمیشه . مادرشوهر منم کنار یخ میزاره میبره شهرستان .خراب هم نمیشه 

اها

انشالله ک خراب نشده مرسی از راهنماییت دمت خیلی گرم....خیلی نگران بودم

فقط اینکه منظورم همه انسولینا ب یخ نچسبیده بودن و رو هم دیگه گذاشته بودم... انشالا ک چیزی نشده درسته

اها انشالله ک خراب نشده مرسی از راهنماییت دمت خیلی گرم....خیلی نگران بودم فقط اینکه منظورم همه انس ...

فداتشم. ن هیچی نشده خیالت راحت . من اوایل ک انسولین مصرف میکردم چون عادت نداشتم یادم میرف بزارم یخچال میموند بیرون یک روز کامل . ولی خراب نمیشد . خیالت راحت راحت

فداتشم. ن هیچی نشده خیالت راحت . من اوایل ک انسولین مصرف میکردم چون عادت نداشتم یادم میرف بزارم یخچا ...

شنیدید میگن انسولینی ک باز شده رو نباید در یخچال گذاشت؟ 

این درسته بنظرتون

شنیدید میگن انسولینی ک باز شده رو نباید در یخچال گذاشت؟  این درسته بنظرتون

ن نمیدونم فک نکنم درست باشه. چون خواهرشوهرم نسخه پیچ داروخونس اگ اینجوری بود بهم میگف . حالا اگ خیلی نگرانی فردا ازش میپرسم بهت اطلاع میدم😘

2706