2737
2739

ارایشی نیستم بیشتر ب تیپم میرسم و همیشع دوست دارم سادع و رو مد باشم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خونه بابا همه رو انجام دادم 

بقیشم همسرم میده 

ب منم ربطی نداره داره یا ن 😁البته داره

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
ارایشی نیستم بیشتر ب تیپم میرسم و همیشع دوست دارم سادع و رو مد باشم

چن تا کاربری داری

تو آرزوهام زندگی میکنم و یکی از مهم ترین آرزوهام حل شدن مشکل بابای مهربونمه 😢پس اگه براتون مقدوره یه صلوات برای سلامتی پدرمو و خانوادم بفرستین🙏 چون جز اونا کسیو ندارم بزرگترین ترسم نبودن خانوادمه😔❤
2738

خیلی به پوستم میرسم و خب تیپ و لباسم ک از بچگی خیلیی برام مهم بوده

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
چن تا کاربری داری

دوتا ک استفادع ای ازش ندارم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من ۵ماهه عروسی کردم از خرید عروسیم ب اینور هیچی نخریدم ب پوستم‌میرسم ولی هفته ایی یبار ارایش کامل میکنم تو لباس پوشیدنم هرروز عوض میکنم مرتبم (خرید نمیکنم زیااااد چون بفکر ماشین خریدنیم)شوهرمم همیشه از مرتب بودنم راضیه

2706