2726
عنوان

خانواده ی پر مدعا اما بی ارزش

526 بازدید | 47 پست

امروز با بابام و مامانم دعوام شد بابام برگشته میگه تو حق نداری کلاس رانندگی بری یا دانشگاه ازاد حالا خوبه اون رشته هایی رو که میخوام دولتی بیارم برگشته میگه من خودم دولتی خوندم مستقل بودم حالا مامانم میگه ما پول نداشتیم تو مریض میشدی از مامان بزرگت پول میگرفتیم فقط ادعاس 

به زور چادر سر میکنم به زور برا زندگیم همه تصمیم هام رو گرفتن ۰ون به زور شوهر نکردم قاطی کردن

من یک enfp هستم. تمام رویا میتوانند محقق شوند اگر ما شجاعت دنبال کردن ان ها را داشته باشیم  

دلم خیلی گرفته میخوام بمیرم هیچ چیز تو زندگیم نیست که بهش امیدوار باشم

من یک enfp هستم. تمام رویا میتوانند محقق شوند اگر ما شجاعت دنبال کردن ان ها را داشته باشیم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها حالم خیلی بده یه بغضی ته گلوم هست که خدا میدونه خدا ازشون نگذره

2728

توکلت بخدا

تو برای هدفت بجنگ خودش کمکت می‌کنه ناامید نشو 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
مثل منی عزیزم چ میشه کرد

تو چیکار میکنی از دستشون بریدم باورت میشه ازشون خجالت میکشم از اونا از خودم از زندگیم

عزیزم دعواعه دیگه یه چیزی تو عصبانیت میگن بعدش پشیمون میشن ناراحت نشو 

ولی منم اگه باشم ناراحت میشم مگه من گفتم منو به دنیا بیارید که الان منتشو سرم میزارید خیلی ناراحت کنندست پدر و مادر آدم اینجوری با آدم صحبت کنن

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

ناراحت نباش عزیزم خب خیییللی از خانواده ها ی سری محدودیت ها رو دارن فقط شما نیستی که 

هیچ دلتم نخواد بمیری زندگی تو بکن بابا 

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 
سخت نگیرمیگذره

نمیگذره انگار ته قلبم گرفته نمیدونی چقدر پولداره بعد یه قرون خرج نمی کنه خسیس

تو چیکار میکنی از دستشون بریدم باورت میشه ازشون خجالت میکشم از اونا از خودم از زندگیم

گریه نماز ذکر امید دارم یه روز خلاص بشم

یه اسفندی خاص ک غصه هاش ان شالله تموم میشه واسه خوب شدن زندگیم ی صلوات بفرست 
سعی کن مستقل بشی بری سر کار

نمیشه که به هر حال تا ۴ سال بتید صبر کنم اخه ادعا دارن مامانم هی میگم میخوام کار کنم کامانم میگه مگه چی کم داری بعد از اون ور میگن حرفاشون اینه بابام برگشته میگه دختر خونه پدر تابع پدر خونه شوهر تابع شوهرش زیاد امیدی به کار کردن نداشته باش اگر شوهرت نذاره کار بی کار

2706