2733
2739

دخترمو بردم پیش متخصص عکس و اینا گرفته قراره دندوناشو درست کنه بعد ارتودنسی ثابت یکم دلشورع دارم اطرافیانم همش میگن درد داره نمیتونه غذا درست بخوره و رسیدگی میخواد و این منو دخترمو خیلی اذیت کرده ایا واقعا همینطوره؟

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   

نه بابا دردش کجاس

اگه میگم صبورترین زن دنیا واسه اینه که من خیلی جاها ، خیلی چیزا رو با تموم وجودم حس کردم مثل دروغ ... خیانت ... ولی فقط لبخند زدم و به روی خودم نیاوردم ، خیلی جاها غرورم شکست ولی گله نکردم ، کتک خوردم ، ناسزا شنیدم ، مسخره شدم اما چیزی به روی کسی نیاوردم حتی به روی خودم ... گذشتم و گذاشتم بگذره همه اون روزها ، گذاشتم بگذرن  همه آدم ها و بدی هاشون و گذشت ... اونقدر تحمل کردم تا بجایی رسیدم که تحمل کردن روزهای سخت  برام آسون ترین کار دنیا شد🥺🙂 ... الانم خوبم ، دنیا خوبه ، روزگار خوبه ، زندگیم خوبه  و تموم سختی ها میگذرن ... هم سختیای الانمون هم سختی های که تو سرنوشتمون هست ... خدا بزرگه ✨🍂🍃🌱

چند روز اول اره

یه فشاری رو دندون هست فقط باید غذای نرم بخوره

بعدش خوب میشه

من پرستارم.وقتی وارد این رشته شدم به خودم قول دادم همیشه عشق و محبت بدم به همه اون کسایی که دردمندن و بهم احتیاج دارن :)پس فکر نکنین کادردرمان همشون عصبی و بداخلاقن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو سه نوع مسواک داره که حتما باید استفاده کنه

بهداشت دندون این دوران خیلی خیلی مهمه

من پرستارم.وقتی وارد این رشته شدم به خودم قول دادم همیشه عشق و محبت بدم به همه اون کسایی که دردمندن و بهم احتیاج دارن :)پس فکر نکنین کادردرمان همشون عصبی و بداخلاقن
2731

فقط چند روز اول درد داره که مسکن میخوره 

اوایل هم عادت نداره ی جیز اضافی تو دهنش باشه که اونم یواش یواش عادت میکنه 

یکمم باید رعایت کنه و مرتب مسواک بزنه و چیزای سفت رو با دندونش نشکونه و ... 

در کل چیز عجیب غریبی نیست 

کاربر هلن۷۳ هستم 🙂

من دومین باره ارتودنسی میکنم،دکتر اولم گند زد و مجبور شدم دوباره دکترمو عوض کنم و ارتودنسی کنم،اولین بار ۱۸سالم بود و الانم دومین باره ۲۵سالمه و برای من ک دردش خیلیییییی کم بوده و حتی من دردشو دوس دارم حس قشنگیه ک بدونی دندونات کلیییی خوشگل میشه،ولی توو انتخاب دکتر حتماااا متخصص ارتودنسی رو قبول کن حتمااااا،و اینکه احتمالا برای دخترت کمی سخت باشه چون سنش کمه ولی هرماه نهایتااا سه روز یذره درد بکشه چون وقتی سیم ارتودنسی رو سفت کنه تا سه روز درد داری یکم ولی بعدش اوکی ای،والا من ندیدم ارتودنسی مراقبت انچنانی بخواد😁

چند روز اول اره یه فشاری رو دندون هست فقط باید غذای نرم بخوره بعدش خوب میشه

یعنی زیاد سختی نداره؟

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   
فقط چند روز اول درد داره که مسکن میخوره  اوایل هم عادت نداره ی جیز اضافی تو دهنش باشه که اونم ...

قابل تحمله برای یه دختر ۱۳ ساله؟

2738
دو سه نوع مسواک داره که حتما باید استفاده کنه بهداشت دندون این دوران خیلی خیلی مهمه

اون مشکلی نیست خودش اهمیت میده

نه بابا دردش کجاس

خب خدارو شکر

قابل تحمله برای یه دختر ۱۳ ساله؟

اره بابا

خودمم همین سن و سال بودم نگران نباشید

من دومین باره ارتودنسی میکنم،دکتر اولم گند زد و مجبور شدم دوباره دکترمو عوض کنم و ارتودنسی کنم،اولین ...

خودش که ذوق داره من از این ور استرس دارم😐🤦🏻‍♀️😂

اره عزیزم  منم ۱۲_۱۳ ساله بودم که ارتودنسی کردم

خب خداروشکر خیالم راحت شد دختر عموهاش بهش حسودی میکنن که زشت میشی و این حرفا اینم ناراحت میشه

اره بابا خودمم همین سن و سال بودم نگران نباشید

ممنون فقط دقدقه دخترم رنگ کشش هست و عصب کشی های قبلش

2706