2410
2553
عنوان

برای خواهرم ازتون راهنمایی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 71 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

افسردگی علت  داره کاش به جای پاک کردن صورت مسئله مسئله حل میشد...

مسئله حل شدنی نیست

مرگ مادرم

جایگزینی ک براش اومد

و رابطه اخیرش

اینها علت هاشن بنظر شما حل شدنی هستند؟

2456
افسردگی شدید داره بله درسته

خوب برادر دلسوز اگه افسردگیه شدید داره چرا دنبال مسکن لحظه ای میگردی از ریشه درمانش کن این چیزا مقطعیه بعدشم ادم افسرده غیرارادی هیچکاری نمیتونه انجام بده چه بیرون چه توو خونه فقط دلش میخواد دراز بکشه کسی باهاش حرف نزنه حوصله حموم هم نداره چه برسه این کارا. خودم داشتم که میگم و باتوجه به تجربم چندتا راهکار میگم مطمئنم انجام بدی بهبودیشو بدست میاره. اول اینکه ادم افسرده دلیل داره واسش مشکلی داره یا داشته اون ازارش میده یا داده پس نیاز به مشاوره برای تخلیه ی غصه هاش و چیزایی که اذیتش میکنه داره و دارو درمانی. حتما شده جلسه اول بزور ببرش دکتر حاذق دارو بده خیلی کمک میکنه انرژیه از دست رفتش برمیگرده کنارشم مشاور اقا ببر که حاذق باشه خانما باجنس مخالف که دردو دل میکنن اروم میشن و دیگه اینکه کلاس یوگا و شنا عجیب عحیب عجیب تاثیر داره یوگا باعث ارامشش میشه و آب انرژیه مثبت داره که تاثیر میذارن رو ادم افسرده. بخدا این کارا رو بکنی خوب خوب میشه و البته اینوسط محبت و توجه اطرافیانم خیلی تاثیر داره.

اکه واقعا میخوای از این حال بد دربیاد که درکش میکنم خیلی عذاب اوره فقط باید تجربه کرده باشی که بغهمی چقدر بده پس بهر ترفندی شده ببرش دکتر که البته دکتر خوب نه هر دکتری و بعدش مابقیه کارا رو انجام بده

مسئله حل شدنی نیست مرگ مادرم جایگزینی ک براش اومد و رابطه اخیرش اینها علت هاشن بنظر شما حل شدنی ...

واقعا متاسفم... خدا بیامرزشون 

چند ساله مادرتون فوت شدن ؟

خواهرتون سعی کنه دیگه وارد رابطه نشه ... چون ضربه بعدیم بخوره حالش بدتر میشه و اکثر رابطه های امروزی این مدلی هستن متاسفانه تنهایی خیلی بهتر هست 

ادم که کمبود محبت پیدا میکنه جذب محبت جنس مخالف میشه اینطوری زود گول میخوره باید عاقلانه وارد رابطه شد خیلیا نمیتونن اون‌حس ارامش رو به ادم‌بدن و فقط سوهان روح هستن از این رابطه ها باید پرهیز کرد 

مسئله حل شدنی نیست مرگ مادرم جایگزینی ک براش اومد و رابطه اخیرش اینها علت هاشن بنظر شما حل شدنی ...

صددرصد حل شدنیه. مشاور اقا ببرش بزار تخلیه کنه خودشو. 

باتوجه به اینکه خودم زنم میگم یک زن و هیچ چیز مثل شکست عاطفی از پا نمیندازه 

2714
خوب برادر دلسوز اگه افسردگیه شدید داره چرا دنبال مسکن لحظه ای میگردی از ریشه درمانش کن این چیزا مقطع ...

اگر پست های قبلیمو بخونید متوجه میشید

مشاوره میره

خیلی ساله

افسردگیش درمان نشده ولی کنترل شده با این حال وقتایی ک بیکار میشه حالش بد میشه

پیشنهاد یوگا و مدیتیشن بهش دادم ولی اصلا استقبال نمیکنه.

کتاب خوندن، داستان،

موسیقی 

فیلم نگاه کردن 

دردل کردن 

خاطره نوشتن 

رقصیدن 

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️
مشاوره میره

سلام

به نظرم مشاوره اصلا به دردش نمیخوره وگرنه تا الان خوب شده بود بهتره ببرین روانپزشکِ خوب،،در مورد حال روحیش با دکتر حرف بزنه..با یه دونه یا دوتا قرص حالش خوب میشه..یه مدت مصرف میکنه مثلا6ماه یا یکسال و... بعد کم کم زیر نظر پزشک قطع میکنه..داروهای خوبی هست که خواب آور و اعتیاد اور هم نیستن وتاثیر خوبی دارن...تاثیر گذاریشون هم بعد از دو هفته تا چهار هفته صبوری کنه اثرش شروع میشه...اما باید منظم بخوره و حتما زیر نظر پزشک باشه و با مشورت ایشون قطع کنه..اگه یکی در میون بخوره یا سرخود یکدفعه قطع کنه شاید اصلا بدتر شه...خودِ دکتر تشخیص میدن چه قرصی و با چه دوزی تجویز کنن....سریال خنده در وایکیکی فصل اولش رو من دیدم کلی روحیه ام عوض شد خیلی خندیدم و شاد شدم باهاش...موفق باشین❤🌹

(❤از خودت خشنود باش❤)سرور تنها معیار برای زندگی است،اگر زندگی ات سرورانگیز و سعادتمندانه نیست،پس بدان که داری اشتباه میروی.رنج کشیدن،معیار اشتباه بودن است،و سرور معیار درست بودن.تمام آنچه که نیاز است دیدن این است که اگر بیشتر و بیشتر مسرور میشوی،اگر سرورت عمیق تر و عمیق تر میشود تو داری در راه درست حرکت میکنی.و اگر رنج و درد و اضطراب رشد میکند پس تو در راه اشتباهی حرکت میکنی.❤ ..............✨بلاخره خواهی دید اونی رو که قسمت مقدر کرده ببینی🌠