2733
2734
عنوان

متاهلا تو چه حالید

| مشاهده متن کامل بحث + 1680 بازدید | 135 پست
ارایش دوست دارم انجام میدم ولی اشپزی نه یه دخترم دارم سرم بندشه نبود دیوونه میشدم

عه چه خوب بچه داری پس رو خودت و بچت تمرکز کن کتابای تربیتی بخون ولی از خودت غافل نشو مطمئن باش به خودت که برسی و هدفمند بشی همسرت هم جذبت میشه و آرزوشه تو چند دقیقه هم که باشه براش وقت بزاری

خدانگهش داره واستون 💖 خیلی وقتامیگم شایدناخواسته بوده وهم مامانم وهم اون بچه گناه دارن واین بی محل ...

نه از اون بابت خیالت راحته ،من که ۴۰ سالمه بهت میگم هیچ اتفاقی نمیفته،ما هارو دست کم نگیر 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان 27 سالمه  ای بد نیست با پسرم بازی میکنه  پسرم 3 سال و 9 ماهشه من داداشم ک فوت ...

خداپسرتونوواستن نگه داره 

خدابیامرزه داداشتونو 

ولی واقعاواسه پدرومادرشماخوب بوده .سرشون بابچه گرم میشده وازلحاظ روحی هم واسشون خوب بوده 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
نه از اون بابت خیالت راحته ،من که ۴۰ سالمه بهت میگم هیچ اتفاقی نمیفته،ما هارو دست کم نگیر 

😅😅😅

آخه مامانم مریضه .خیلی میترسم یه بیماری مشابه ام اس داره .میترسم بازایمانش بدتربشه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2728
خداپسرتونوواستن نگه داره  خدابیامرزه داداشتونو  ولی واقعاواسه پدرومادرشماخوب بوده .سرشون ...

مرسی عزیزم 

آره خب.... بازم خداروشکر مادر پدرم سالم باشن دلشون خوش باشه هر چی شد، شد😁

تو هم زیاد ناراحتیت بروز نده مادرت گناه داره شاید دلش نی نی میخواسته اونا هم حق زندگی دارن انشاالله ک بسلامتی زایمان کنن

مرسی عزیزم  آره خب.... بازم خداروشکر مادر پدرم سالم باشن دلشون خوش باشه هر چی شد، شد😁 تو هم ...

💖💖💖

آره درست میگید 

ولی خب ته محبتم اینه که وقتی زنگ میزنم بگم ناهارچی درست کردی ؟ یه چیزمقوی درست کنید 

همین 

نمیدونم چرااینقدرخشک شدم

اقا دارن با لپ تاپ کار میفرماین تو قیافه هستن من نیز با شما در چت 

😂😂قشنگ گفتی .. توقیافه...

چرا حالا تو قیافه

در این دنیا به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد ...چه برسه به فضای مجازی ... 
2738

درگیر بچم امشب اصلااااا نمی‌خوابه همشم تقصیر مادرشوهرمه نذاشت درست بخوابه

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2706