2733
2734
عنوان

تجربه های کرونایی تون بهم بگین

275 بازدید | 23 پست

همش فک میکنم آخر عمرمه وصیتم هم نوشتم 

اگه تجربه ای چیزی راجب راحت تر گذروندن و حال بهتر دارین بهم بگین لطفا 

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قرص جوشان ویتامین ث حتما بخور.آب هویج و آب سیب حتما بخور.مواد عذابی با طبع گرم بخور لبنیات حذف کن یا خیلی کم بخور.دمنوش پونه و آویشن دم کن بخور و بخور کن.آب نمک قرقره کن.حتما سی تی اسکن برو تا بفهمی ریت درگیر شده یا نه

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید خیلی خستم 

مایعات فوق‌العاده زیاد مصرف کن غذات غلط آبکی باشه انشالله خوب بشی

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید خیلی خستم 
2738

قرص ویتامین سی بخور حتما حتما مایعات و چای دارچین و چیزای گرم و مقوی بخور  اگه تنگی نفس یا درد قفسه سینه یا کبودی زیر چشم و ناخن داشتی برو دکتر انشالا زودی خوب میشین 

ویتامین دی مصرف کن، دوز هزار، هر روز

سلنیوم، زینک، ویتامین سی

یا سلنیوم پلاس بگیری خیلی خوبه چون ویتامین های دیگه هم داره

B12 هم بخور

اینارو بخور تا سیستم ایمنیت قوی شه

عصاره ی گوشت، اب سیب و اب هویج

دیتاکس واتر هم درست کن بذار دم دستت و کم کم بخورش

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
قرص ویتامین سی بخور حتما حتما مایعات و چای دارچین و چیزای گرم و مقوی بخور  اگه تنگی نفس یا درد ...

از روز اول فقط درد قفسه سینه دارم، هیچ علامت دیگه ای نداشتم الان کمی سرفه هم اضافه شده

دمنوش زنجبیل هم عالیه

درست کن و وقتی خنک شد توش عسل بریز بخور

دمنوش پونه، دمنوش نعنا، دمنوش اویشن

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
ویتامین دی مصرف کن، دوز هزار، هر روز سلنیوم، زینک، ویتامین سی یا سلنیوم پلاس بگیری خیلی خوبه چون و ...

دیتاکس واتر چیه 

2706