2737
2734

چ شکست بزرگش تو زندگیتون خوردید ک شدیداااااا افسردا شدید حتی ب خاطرش خودکشی ناموفق هم داشتید ؟؟

بعدش چی‌شد اوضاعتون چی ‌شد ؟ درست شد یا ن؟ اون شکسته جبران شد؟

میشه کلمه کلمه نگید و توضیح بدید؟

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم خوبی قرصاتو گرفتی گلم

سلام گل من 🖤🖤🖤😄😄

راستش ن هنوز نخریدم هنوز حوصلا بیرون رفتن نکردم☹

تو دوران دبیرستانم خیلی  خیلی تنها شدم 

باعث افسردگیم شد 

درنهایت باهاش کنار اومدم و فهمیدم شکست جزعی از زندکیه و از خدا کمک خواستم و الان دارم روز به روز قوی تر میشم 

فقد خدا کمکم کرد و خواستن خودم که از اون حس تنهایی که واقعا نمیدونم چرا و از کجا اومد سراغم نجات پیدا کردم

💔دلابسوز که سوز تو کارها کند💔

من بزرگترین مشکل زندگیم این بود ک دخترم مادرزادی با یه مشکل به دنیا اومد ..من و همسرم پیر شدیم اینقدر غصه خوردیم ولی به خودکشی فکر نکردم .کم کم پذیرفتم ک این اتفاق تو زندگیمون هست و ماهام چندسالی زندگی میکنیم و میمیریم پس چرا فرصت زندگی رو از خودمو همسرم بگیرم 

الانم هنوز ناراحت هستیم ولی نه مثل اوایل ک افسرده شده بودیم هردومون ...پذیرفتیم ک باید مسیر زندگی رو طی کنیم 

2738

من خیلی تو زندکی تو سری خوردم چون مادرم همیشه تو سرم میزد وهمه خانواده به طبع اون باهام بداخلاق بودن اما همیشه یه امیدی تو دلم به خدا داشتم وخداراشکر الان  به لطف خدا تقریبا به یه آرامش نسبی رسیدم 

سلام گل من 🖤🖤🖤😄😄 راستش ن هنوز نخریدم هنوز حوصلا بیرون رفتن نکردم☹

عزیزم خواهرانه بهت میگم بخرش بخورش ضرری نداره که🙂🤗

من دارم تجربه خودم و میگم بهت❤❤

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
عزیزم خواهرانه بهت میگم بخرش بخورش ضرری نداره که🙂🤗 من دارم تجربه خودم و میگم بهت❤❤

رو چشممم برم بیرون میخرمشش🖤🖤

ممنون مهربونم 

صب جمعه داوخونه باز هست؟

بنام خدا..نامزد داشت و با من بود..ی روز دیدمشون تو خیابون دنیا رو سرم آوار شد ندونستم چجوری رسیدم خونه.کل خریدام یادم رفت..دو بار خودکشی ناموفق..یک ماه ونیم افسردگی وپرش پلک..دوماه ترک تحصیل..خیلی سخت گذشت ولی الان حکمت شو فهمیدم ک لاشی قسمت نبوده خدا ی همسر خوب و صالح برام کنار گزاشته بوده‌‌اگ زبونم لال اون لاشی قسمت من میشد الان من جای زن اون باید غصه میخوردم..بشدت ادم خیانتکار هوس باز بود..خدایا شکرت ک هوامو داشتی و داری🥰

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2706