2726
ازدواج پدر و مادرت زوری بود؟ اگه خواستی بگو

نه همو دوست داشتن 

اما چون فامیل بودن بعد جدا شدن کل فامیل بهم خورد

جدا از اون من الان هرچی بدبختی میکشم از ازدواج فامیلیه 

نارسایی قلبی دارم 

Fmfدارم که الان عود کرده و رفتم تو فاز حمله و همین الان از درد دارم میمیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من هیچ‌ سوالی ندارم‌  اون قسم در هر شرایطی هست ، یعنی اگه بدونید کاری از دستتون برمیاد نباید د ...

اون بحث انسانیه اما یه حرفی بگم بهتون خدامیدونه اوضاع اونقدر خسته کننده وکیل کنندس که من خودمو میگم خونواده درجه یکم ازم سوالی کنن هم بسختی وبا اکراه اگه بتونم ومهارتشوداشته باشم جواب میدم نه اینکه نخوام نه اما دهنه پرشده..این خانمم شایدخسته باشن وهردلیل دیگه ولی منافاتی با قسم ندارع..بازم موفق شاد وسلامت باشین..

و

کاربراقا...
عزیزم عقده ی دکتر شدن داشتی شما؟باشه من اصراری ندارم پزشکم ول کن شما برو مشکلات روحی و جسمیتو حل ک ...

کاش ادبیات و لحن حرف زدنت هم در حد تحصیلاتی که گفتین بود.کاری به شغلتون ندارم.این طرز صحبت زیبنده یک خانم نیست.خوشتون نیومد می‌تونستید جواب ندین نه که اینطور جواب بدین

ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم.بر دشمن مرتضی علی ع لعنت.
به نظرتون یه پزشک حتی به ظاهر هم همچین حرفی میزنه !!!

عزیزم ولش کن اعصابتوخوردنکن

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
اصلا درست نیست به عنوان یک پزشک به یک انسان این حرف رو بزنید!

اقا من اشتباه کردم گفتم 

این خانم یه تاپیک زده و سوال داره

چرا بقیه باید سو استفاده کنن از شرایط

اگه قرار باشه اینجوری باشه ما هیچ جا ارامش نداشته باشیم خب ادم هیچ جا نمیگه شغلش چیه

یا میرم الان بیمارستان شیفت میدم دیگه

شاید منم یکم استراحت و ریلکس کردن نیاز داشته باشم

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅
2706