2733
2734
عنوان

چخبره شوهرا و نامزداتونو ریختین تو سایت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

غلط کردن یه کرباس باشن از خونه بابا پاشیم بریم که اونا زر زر کنن (مجردم ولی خانوادم متعصبن)

مثل پدر من😍

جالبه وقتی خوااستگار برام میاد خودش رد می‌کنه بدون اینکه بگه 

فالگیرم گفت اصلا دوست نداره از پیشش بری 

نمیدونم چرا همش به مردا حرف می‌زنیم 

اون هم نوع ما وقتی میدونه مرد زن داره چرا به همجنس خودش خیانت میکنه چرا اینو نمیگین که همین جنس خودمون داره تیشه میزنه ریشه مون یا اون زنی که میشه زن دوم و هووی یه بد بختی چرا میاد زندگی همجنس خودشو خراب میکنه زن رو نده پا نده هیچ خیانتی شکل نمیگیره هم نوع خودمون گرگه گرررگ 

2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6992815/بیاین-از-سوتی-های-داغووووونی-که-جلو-شوهرتون-دادید-بگید

😐🤦‍♀️دوستان اینو بفهمید که من فقط دوستدار استادم. خودشون نیستم پس هر خطایی از من دیدید پای خودم بزارید نه ایشون. اگرم کمی شعور داشتید خودتون میفهمیدید مجبور نمی‌شدم خودم بگم خیلی خوب میشد 🙂.👈هر چقدم بی ادب باشی من محترمانه جوابتو میدم زیاد به خودت فشار نیار گر میسر نیست مارا کام او عشق بازی میکنیم  عشق بازی میکنیم با نام او لطفا با شعری ک گذاشتم شوخی های ک درحد شخصیت خودتونه نکنید جنبشو ندارم 😊  یاد بگیریم از روی عکس پروفایل و اسم کاربری همدیگرو قضاوت نکنیم دنیا جا ی قشنگ تری میشه 🌹تو نی نی سایت عاشقا از کسایی قلبشونو شکستن، جاریا از جاریا، خواهر شوهرا از زن داداشا، عروس از مادر شوهرا، مادر شوهرا از عروسا، کاربرا از کارای دیگ، گله میکنن و میگن چقدر بد هستند، الان من موندم این بد های واقعی کجان؟ همه جز خوبا شدن ک... 
مثل پدر من😍 جالبه وقتی خوااستگار برام میاد خودش رد می‌کنه بدون اینکه بگه  فالگیرم گفت اصلا د ...

بخدا یه پسر جرئت نداره از نزدیکم رد شه😐 انگار جرم کرده،،،،منم فالگیر بهم گفت سفر خارج در پیش داری منم پاسپورتمو گذاشتم رو میز کنارم😂😂😂😂

دارم تلاش میکنم شاد و خوشبخت دو عالم باشم🌸🌷
اره واقعا من تو این شرایطم

منم

خیانت دیدی

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2738
مرد اگر خیانت کنه آخرم شبا میلد خونش پیش خانومش می خوابه

میخوام نیاد 🙄🙄🙄

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
نمیدونم چرا همش به مردا حرف می‌زنیم  اون هم نوع ما وقتی میدونه مرد زن داره چرا به همجنس خودش خ ...

نمیدونم چرا جدیدا هم عیب نمیدونن اصلا

عادی شده دزدیدن زنو شوهر مردم

2706