2733
2734

درسته وضع خیانت خرابه ولی مطمعنا اگرم چیزی بفهمین دستتون بجایی بند نیس

پس یا با بیخیالی زندکی کنید یا قبول کنید مردا همه سرو ته یه کرباسن

اوک

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چیشده؟😐

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

چرا دستمون به جایی بند نیست من که حاضر نیستم یه دقیقه با مردی باشم که بهم خیانت می‌کنه طلاق میگیرم خب

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
2738

خیلی سخته ن پای رفتن داشته باشی ن پای موندن

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

همه مثل هم نیستین 

مطمین باش ازدواج کردم یه زمانی خیانت ببینم ۱۰۰درصد طلاق میگیرم قبلش رسواش میکنم 

اینو همیشه تو خانواده هم میگم 

خدارو شکر چون تک فرزندم پدرم تو این مورد حتما حمایتم میکنه خودش پدر پسر و در میاره 😊☺️

امشب همه تاپیکا شده شک و خیانت

چیز جدیدی نیس ک

همیشه این تاپیکو میزنن عزیزم

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2706