2703
2553
عنوان

بچه ها من سه تا خواستگار داشتم ردشون کردم بخاطر کسی ک تو خیالمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1679 بازدید | 140 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
😂😂😂خب چ کنم ولی دلم روشنه پیداش میکنم😑💔

گلم منم مثل تو بودم عاشق یه شخصی از اقوام شده بودم همه رو با اون مقایسه میکردم در حالی که اون اصلا روحشم خبر نداشت و دو تا هم بچه داره الان 

چشمت رو رو به واقعیت باز کن یه حقیقت تلخ قطعا بهتر از یه دروغ شیرینه ، اون علی نمادی از شخصیت کمال گرای توعه . کمال گرایی باعث میشه تمام خوب های زندگیت رو واسه یه عالی ای از دست بدی که هیچ وقت اتفاق نمی افته .

گلم منم مثل تو بودم عاشق یه شخصی از اقوام شده بودم همه رو با اون مقایسه میکردم در حالی که اون اصلا ر ...

😑💔خب سخته

خیلی سعی کردم ولی نشد 

حتی وقت خواب اونقدر فکر میکنم تا خوابم ببره

هرچی میزدم نمیشد زدم اوووف خب کلافه شدم😐
2714

سم جدیده؟دوباره سعی کن فراموشش کنی

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  
۴۰ سالت که شد میبینی نه علی رو داری نه ولی رو 

یعنی مردم 😂😂😂😂😂😂😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706