2726

دوستم نتیجه گرفت 

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا ؟!چ عالی 

اره نتیجه گرفت ولی میگف خیلی بدمزس

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡

عزيزم از هر صد نفرى كه كرونا ميگيرن هشتاد نفرشون خوب ميشن خودشون 

اونايى كه ميگن خورديم خوب شديم اگه نميخوردن هم خوب ميشدن

بيست نفر ميرن به سمت درگيرى ريه 

كه داروى امام كاظم روشون قطعا جواب نميده

لطفا لطفا اگر كرونا گرفتيد از همون روز اول داروى موثر بخوريد 

چون وقتى بره تو فاز سه و درگيرى ريه شديد ديكه هيچكاريش نميشه كرد

زمان طلايى درمان رو با اين چيزا از دست نديد

سلام عزیزم.بیشتر تأثیرش توی پیشگیری از بیماریهاست.چون سیستم ایمنژ رو تقویت میکنه.من معمولا هفته ای یبار میخورم.اگه علایم بیماری دلشته باشم سع شب پشت سر هم.واقعا هم نتیجه داره.اطرافیان بیمار هم بخورن سه شب پشت سر هم برای پیشگیری از ابتلا خوبه

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
اره نتیجه گرفت ولی میگف خیلی بدمزس

تابستانه ش بهتره.زمستانه ش یخورده سختتره خوردنش.

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
تابستانه ش بهتره.زمستانه ش یخورده سختتره خوردنش.

من نخوردم دوستم خورده از زمستون بود کرونا گرفته بودخورده بود

2706