2410
2553
عنوان

کادوی تولدم واکنش مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2341 بازدید | 125 پست
مادره خدانکنه بهش می گفتی بالای چشمت ابرو هست تشنج می کرد😳 همش دم از خدا و پیامبر و نماز میزد حروم ...

چه بی منطقه 

خدا صبرت بده

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
ببین حالا اینا یه مشکلی واقعا براشون پیش اومده شوهر من مادر نداره خداروشکر حسود نیستم ایناهم همشون ز ...

خب اخه اگه دعواش علت داشت ادم حرص نمیخورد. شوهرش یه بدبختیه که نگو. با همه وحشی بازیاش کنار اومده. اینقدر شوهر من برا همین خواهرش کار کرده. اون وقت مثلا چند سال کوچکتره خواهرش. نه یه احترامی بش میداره. نه حالی میپرسه. فقط وقتی کار داره. بچه هاشم بی ادبن. جلو روی خودشو و شوهرش به شوهر من کتک میزنن و فحش میدن.

منم توقع مالی از کسی ندارم. البته اینام از روز اول فقط برای ما خرج داشتن. کمک کردن پیشکش. ولی اینکه زست محبت الکی بیای خیلی زور داره. همین الان چند ماه نرفتم خونشون. سر همین حرفا و کاراشون قهر کردم. خودشون فهمیدن کاراشون غلطه.  شوهرم هی میگه میگن دلشون برات تنگ شده چرا نمیای. گفتم خیلی دلشون تنگ بود یه زنگ بم میزدن. یا حداقل زنگ میزدن حلالیت میگرفتن. چرا اینقدر باید ادم دروع بگه

میدونی عزیزم مشکل از همون شوهرامونه. هم خودشون هم مارو بی شخصیت میکنن و به بقیه اجازه توهین میدن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عسلم سلامت باشی دعاکن😥

ان‌شاءالله خیلی زود وضع مالیتون خوب شه 

خدا به مالتون برکت بده و رزق تون رو زیاد کنه

💙اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💙

💙اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💙

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2456
چقد بی ادب عنبر نسا ! ازاونورم ببخشیدا شمام کار خوبی نکردید وقتی خاله همسرتون فوت کردن شما جشن گرفت ...

دو ماه فوت سده بعد ی کیک‌گرفتن دونفره مگه چه بزن برقصی راه انداختن 

حلالیتشون واسه این بود که آبروشون تو فامیل رفته بود برادرای شوهرم با پررویی می گفتن حالا مگه چی شده ...

مادر شوهر منم بعد شش سال زنگ زدم بش کاراشو گفتم‌. سر رفتاراش تا پای طلاق رفتیم. اونوقت زنگ زدم دارم حرف میزنم شروع کرده داد و فریاد و دری وری که مگه ما چکارت کردیم بعدم گوشیو قطع کرده. نمیگه خب اینجوری طرف بدتر میشه میره طلاق میگیره. اگه دختر خودش بود بیچارشون میکرد.

اونوقت من دوباره زنگ زدم میگم چرا اینجور میکنی. چرا نمیذاری حرقامو بزنم. اخرش که حرفامو زدم. بعد این همه سال خیلی زحمت کشیده میگه حلالمون کن. نمیگه که دو دقیقه پیش داشته سرم داد میزده. واقعا حالم از کاراش بهم میخوره. 

2714
من برا تولدم نیم ست نقره خرید 😍پس من توقعم خیلی پایینه😂

والا من اولین سال عقدم برا تولدم شوهرم یه کارت هدیه پنجاه تومنی بم داد با یه شاخه گل.  شش سال پیش.تازه شب تولدم عقدم بود. بعد عروسی هم براش جشن تولد گرفتم ولی اون هیچی. بعصی رفتارا از صد تا فحش بدتره‌

والا من اولین سال عقدم برا تولدم شوهرم یه کارت هدیه پنجاه تومنی بم داد با یه شاخه گل.  شش سال پ ...

عزیزززم😊

من اخه داریم.خونه میسازیم خودم درکش میکنم نمیتونست همش خودشو با نامزد ابجیم مقایسع میکنه میگف اگه خونمون کامل بود نمیزاشتم اب تو دلت تکون بخوره بدون اینکه بگی برات طلا میخریدم من خودمم بیشتر از طلا عاشق ادکلن و لباسم کلی واسم خرید با گل.برام دعا کن زود همه چی جور شه بریم سر خونمون

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
عزیزززم😊 من اخه داریم.خونه میسازیم خودم درکش میکنم نمیتونست همش خودشو با نامزد ابجیم مقایسع میکنه ...

به سلامتی. انشالله خدا مشکلاتت رفع کن و به زودی صاحب خونه بشی. برا منم دعا کن. واقعا از کارای شوهرم و خانوادش خسته شدم. 

مادر شوهر منم بعد شش سال زنگ زدم بش کاراشو گفتم‌. سر رفتاراش تا پای طلاق رفتیم. اونوقت زنگ زدم دارم ...

خدا لعنتشون کنه

انشالا روزی بفهمن چه جواهری هستی

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
2706