2737
2734

شوهر شما در ماه چند شب رو‌ با دوستاش میگذرونه ؟!شوهرم میگه تو کل هفته سرکارم توهفته هم همش کنارهمیم یه پنج شنبه شب من با دوستام چند ساعتی بگذرونم منم پنج شنبه ها میام خونه مامانم اخه هر هفته که نمیشه اینطور باشه چیکارکنم ؟!شوهر شمام با دوستاش وقت میگذرونه؟!تا چه حد؟!

و خدایی که بشدت کافیست❤️❤️❤️

ماھی یک بار یا دو ھفتہ یک بار

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

نه،فقط با خانواده ها در ارتباطیم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به شوهرت بگو باشه منم ۵شنبه شبا میرم خونن دوستام 😑و واقعا برو‌ ی بار 

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻
2738

خودش خسته میشه.محدودش نکن.اگه بهش اعتماد داری.شوهر منم اینجوری بود.ولی دوستاش ادم حسابین.الان بزور از خونه میره بیرون.یا حداقل یه هفته در میونش کن

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
خودش خسته میشه.محدودش نکن.اگه بهش اعتماد داری.شوهر منم اینجوری بود.ولی دوستاش ادم حسابین.الان بزور ا ...

اعتماد دارم دوستاشم میشناسم ولی بهم برمیخوره نمیدونم حس خوبی نسبت به این موضوع ندارم حداقل ماهی یکبار نه هر هفته

و خدایی که بشدت کافیست❤️❤️❤️
2706