2703
2553
عنوان

نامزدم خیلی باهام سرد شده

207 بازدید | 8 پست

یک ماه نامزد کردیم بعد از یکسال

پسر عمومه

اولایل برام استوری میزاشت . توی دایرکت پستای عاشقانه مدام میفرستاد . الان دیگ اصلا نمیاد توی اینستا ک بخواد پست بفرسته یا نفرسته. وقتی چت میکردیم هیچی نمی گفت جز قربونت بشم عشقم نفسم و......

بعد کم کم شروع کردیم دیگ کلن تلفنی صحبت کردن و اصلا چت نکردیم. ساعت ۲ از اداره بر میگرده میخوابه ۵ بیدار میشه دیگ کلن تلفنی صحبت میکنیم تا  شب ساعت ۱۲ ک بعدش میریم میخوابیم 

. تقریبا یک ساله ک برنامه همینه . همزمان هم تلفنی صحبت میکنیم هم منچ آنلاین بازی میکنیم و در حین بازی هم هیچی نمیگیم جز منچ 

بعدشم همزمان هم تلفنی صحبت میکنیم هم فیلم انلاین می بینیم 

در حین فیلم هم هیچ صحبتی نمیشه به جز فیلم. ی بار گفتم حوصله بازی و فیلم ندارم نشست برام اخبار گفت پشت تلفن .

ی بار هم تصمیم گرفتم تلفنی باهاش صحبت نکنم خیلی از دستم ناراحت و عصبی شد (اون اوایل ) منم به تلفنی صحبت کردن  باهاش ادامه دادم .دیگ عادت کردیم به اینکه صبح تا شب تلفنی صحبت کنیم

ی مدت طولانی گذشت باز تصمیم گرفتم تلفنی باهاش صحبت نکنم این سری نه ناراحت شد و نه عصبی فقط همش توی چت میگفت بیا بریم بازی منچ. (۳۰ سالشه ها)

قبلنا توی چت میگفت قربونت بشم عشقم نفسمو.....

البته الان هم استوری میزاره برام ولی فقط روز تولدم گذاشت و تولدمو تبریک گفت همین . البته کلن استوری نمیزاره . توی این یکساله فقط ۸ بار استوری گذاشت ک ۷ تاش برای من بود و اون یدونه هم تسلیت گفته بود بع همکارش. کاش رابطمون مثل اولاش بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
نامزدیم  عقد ک نیستیم ک بخوام رابطه جنسی داشته باشم

خب همون دیگه.عقد بودین که کلا مرحلش فرق میکرد.خودش راجب این موضوع چیزی نمیگه؟؟اخه مدت زیادیم هست نامزدین

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏