2726
عنوان

بچه ها یکی منه نفهمو بفهمونه ...

411 بازدید | 71 پست

من تهرانم خانوادمم شهرستان اینجا فقط ۴تاخواهرشوهرام پیشمن فقط بااونا رفت آمد دارم فامیلای خودمم هستن ک دورن نمیرم اصلا ...حالا من اینجا خیلی حرص میخورم مثلا میگم چرا خیلی وخته خاهرشوهرام خونه ما نمیان خیلی بهم دیگه بها میدن میگم چرا دورهم شدنی ب من نمیگن انصافا میگنا بعضب وختا .اگه ازشون خبری نباشه همش ناراحتم ک حتما دورهم خونه یکیشون جمع شدن خیلی وخته نمیان خونه ما ولی خونه همدیگه زیاد میرن کدورت آنچنانی بینمون نشده تاحالا منم ی پسر دارم شوهرمم تک پسره میگم چرا فرق میذارن خونه یکی از خاهرشوهرام ی روز در میون خونه خاهرکوچیکش میره ولی اینجا نمیاد برا این چیزا خیلی ناراحت میشم میگم منم پسرم ۳ سالشه دلش میخاد مهمون بیاد بازی کنه خودمم کسی نیستم ک تحمیل کنم خودمو منم خیلی وخته نمیرم خونشون پارک میریم اونجا همو میبینم ببخشد زیاد نوشتم بچه ها دلم پره اینقد حرص میخورم الکی منه خر 😑😑😭😭

لایک نکن سرجدت 🤦‍♀️خب حالا ی صلوات مهمونم کن 😗پسرموشوهرم نفسامن❤عاشق پدرمادرمو داداشمم😍علاقه خاصی ب کله پاچه و کباب و اسم رها دارم😎زندگیم خوبه ولی حسرت گذشته رو میخورم ک چرا درسمو ادامه ندادم پیشرفت کنم بعدش ازدواج اینا😕اگه سوالی درمورد آشپزی داشتی شاید بتونم کمکت کنم😁عااااشق رمانم اگه رمان خوب سراغ داری حتما بگو بهم یا اگه رمان خوب میخای بگو معرفی کنم بهت🤗در آخر امیدت بخدا باشه حواسش بهت هس یا علی 🙋‍♀️

نمیدونم چیکا کنم بی اهمیت شن برام بهشون فک نکنم حرص الکی نخورم 😕

لایک نکن سرجدت 🤦‍♀️خب حالا ی صلوات مهمونم کن 😗پسرموشوهرم نفسامن❤عاشق پدرمادرمو داداشمم😍علاقه خاصی ب کله پاچه و کباب و اسم رها دارم😎زندگیم خوبه ولی حسرت گذشته رو میخورم ک چرا درسمو ادامه ندادم پیشرفت کنم بعدش ازدواج اینا😕اگه سوالی درمورد آشپزی داشتی شاید بتونم کمکت کنم😁عااااشق رمانم اگه رمان خوب سراغ داری حتما بگو بهم یا اگه رمان خوب میخای بگو معرفی کنم بهت🤗در آخر امیدت بخدا باشه حواسش بهت هس یا علی 🙋‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ع خاهرشوهر چیه خدایی

چ بهتر ک اصلا نیان والا حوصله داریااااا

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2728

عزیزم الکی خودتو چرا ناراحت می‌کنی .

بعدم اونا که بدون دعوت نمیتونن بیان خونه شما . شما باید دعوتشون کنی. 

یه چیز دیگه هم هست خواهر آدم واقعا با عروس فرق می‌کنه آدم با خواهرش راحت تره هر چقدر هم با عروس خوب باشی بازم یه چیزایی رو نمیشه بهش گفت 

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
دوری و دوستی مگه بده، زیاد رفت و آمد کنید حرمتها کم کم شکسته میشه

دور نیستیم هممون تو ی خیابونیم ولی الان سه ماهه شاید نیومدن یکیشون یکم میاد فقط بعدم میگم خونه هم میرن چرا خونه برادرشون نمیان ببینن برادر زادشون چیکا میکنه ولی خاهرشوهر کوچیکم بچه کوچیک داره همش اونجان

نمیدونم چیکا کنم بی اهمیت شن برام بهشون فک نکنم حرص الکی نخورم 😕

حرص نخوربهترحوصله داری ازفکرشون بیابیرون من سالهاست ازخانواده هامون دوریم یکی ازخواهرشوهرام هنوزدیدن خونمون نیومده یه زنگم نمیزنه اوایل ناراحت بودم چون اون هربارخونه میخرید مامیرفتیم شهرمون به اونم سرمیزدیم حالا دیگه نمیرم ومحلشم نمیدم بزارهرجورراحتن بزاراونا منتتو بکشن بچسب به شوهرت به بچه ات پاکشون کن خودشون میان طرفت

سلام بخاطر چیزی حرص بخور که ارزش داشته باشه

خاک توسرم بخدا اینقد حرص میخورم میبینم اذان صب شده من بیدارم ...مثلا میگم چرا خاهرشوهرم استوریمو ندید چرا نمیبینه😑

دور نیستیم هممون تو ی خیابونیم ولی الان سه ماهه شاید نیومدن یکیشون یکم میاد فقط بعدم میگم خونه هم می ...

هرچی باشه اونها خواهرن با هم راحتترن و حرف مگوی بیشتری باهم دارن تا با زن برادرشون😉

.                                                                  

ببین گلم ادما با هم فرق دارن مثلا من خودم بدم میاد خواهر شوهرم بدون این که بگه سرشو بندازه بیاد خونم یا مدام اینجا باشه اصلا هم با هم بد نیستیم اتفاقا  عین خواهریم ولی این اخلاق منه خوب خواهر شوهرای شما هم شاید فکر میکنن ممکنه شما خوشتون نیاد بهشون بگین بهتون سر بزنن هزشون بخواین مثلا کیک بپزید چایی دم کنید زنگ بزنید بگین بیان دور هم باشیم

حرص نخوربهترحوصله داری ازفکرشون بیابیرون من سالهاست ازخانواده هامون دوریم یکی ازخواهرشوهرام هنوزدیدن ...

شوهرمم میگه ب هرکی رو ندی میاد طرفت ولی من اینجا تنهام دلم رفت آمد میخاد اونا نمیان منم نمیرم همش خوونه ...میگم چرا فرق میزارن برا خاهر کوچیکشونو بچش جونشو میدن ولی نمیان ب برادر زادشون سربزنن

2706