2726
عنوان

ی جواب دختر خالمو بدم

420 بازدید | 21 پست

خانما من خییییلی ادم حواس پرتیم و تمرکزم پایینه و البته نمیدونم بعضی چیزای عامیانه رو خیلی دیر میگیرم  ولی بخدو همیشه نفر اول مدرسمون بودم درسم عالیه اخرش خودمم نمیدونم خنگ مانندم یا باهوش  با هم تناقض داره 

ولی ی دختر خاله دارم همیشه ی کنایه هایی میزنه ک منظورش اینه خنگی و اینا 

مثلا استوری از اون استوری هایی هستا ک مثلا میگه nرو لای m ها پیدا کن بعد استوری بعد میگه ببخشید یادم رفت n رو بزارم ؟  از اینا گذاشته بود بعد من ریپلایش کردم گفتم میگم خدا هرچی میگردم پیدا نمیکنم  یه  گفت  از وو انتظارم نداشتم ک پیدا کنی یا بفهمی 😔 ی شکلک خنده هم جلوش  من ۱۹ اون ۱۷ سالشه 

۰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بچه اس

محل سگ بهش نده

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

شما چون دائم به این فکرمیکنی که دیرمیگیری ودیگران هم اینو بهت القا میکنن تمرکز نداری همین خودتو ناراحت نکن بهشم فکرنکن از دخترخالتم فاصله بگیر

والا دختر باس خنگ باشه جذابتره

حالا بگو توکه انیشتینی کجارو گرفتی

خنگ یا باهوش بودن آدما مهم نیس شعور و فرهنگ و اون انسانیتی‌ که دارن مهمه که متاسفانه بعضی ها ازش بوی ...

ن این حرفا رو نمیخوام بزنم چون ی جورایی حرفشو تاید میکنم 

میخام ی چیزی بگم ک کلا ب خودش و عشقلش شک کنه 

۰
دقیقا  خوب زیاد نمیبینیم همو ولی کلا عادت دارن عیب بقیه رو بیارن جلو چشاش و هی کنایه بزنن  ...

عیب جویی بزرگترین گناهه عزیزم کاردرستی نیست اما اگه دیدی ادامه میده چندبار خیلی جدی جوابشو بده و یکی از عیباشو بگو مثلا بگو شاید من خنگ باشم اما تو یه بیشعوربی تربیت  به تمام معنا هستی 

2706