2737
2734

من میخوام برم دانشگاه نمیدونم چی بخونم میخوام ی چیزی بخونم ک بازار کار داشته باشه بین حسابداری و آموزش ابتدایی موندم 

آیا میشه از حسابداری تو بانک استخدام شد باید چیکار کنم ک تو بانک استخدام بشم؟؟

آموزش ابتدایی بهتره 

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بخونی پشت کار داشته باشی میتونی استخدامی قبول بشی ...دور و ور من چند تا رشته حسابداری بیکار هست البته اونا استخدامی شرکت نکردن

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....
2731
حسابداری خوبه پول توشه به عرضه و تلاش آدم هم بستگی داره بانک نه مگراینکه تو ازمون خیلی شانس بیاری ی ...

باید چیکار کنم ک کارم بگیره؟

ب نظرتون از آموزش ابتدایی بهتره؟

2738
باید چیکار کنم ک کارم بگیره؟ ب نظرتون از آموزش ابتدایی بهتره؟

اموزش ابتدایی تو برای خودت فک نکنم بتونی کارکنی باز دانشگاه  فرهنگیان بالاتر از حسابداریه تو جذب نیرو

ببین من خودم وسطای درسم icdlرفتم مدرک فنی حرفه ایشو گرفتم درسم تموم کردم ۶ ماه میشه که کاراموزم تو شرکت حسابداری

چرا؟؟

حسابداری احتمال پیداکردن کار کمه مخصوصا اگه تو شهر کوچیک زندگی میکنی واینکه حسابدار بانک شدن به این راحتی نیست آزمونش خیلی سخته و از رشته ریاضی بیشتر میگیرن و از هر چند صد نفر یکی انتخاب میشه  

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
برای کار تو بانک یا جاهای دیگه هم باید آزمون استخدامی قبول بشی .

کلا غیر از بانک رشته خوبیه جاهای دیگه واسش کار پیدا میسه؟؟

از آموزش ابتدایی بهتره؟

چون چندنفر بهم میگن برو آموزس ابتدایی هم راحت تره هم استخدام میشی

حسابداری احتمال پیداکردن کار کمه مخصوصا اگه تو شهر کوچیک زندگی میکنی واینکه حسابدار بانک شدن به این ...

ن کلا غیر از بانک حسابداری از آموزش ابتدایی بهتره؟؟

از نظر کار پیدا کردن

اموزش ابتدایی تو برای خودت فک نکنم بتونی کارکنی باز دانشگاه  فرهنگیان بالاتر از حسابداریه تو جذ ...

ن من میخوام برم آزاد فرهنگیان نیستم

آخه بعضیا میگن حسابداری سخته و کار پیدا کردنشم سخته ولی آموزش ابتدایی سر ضرب میگیرنت چه از آزاد باشی چه فرهنگیان

2706