2726
عنوان

خاک‌بر سرم😡😡😡😡

781 بازدید | 44 پست

یه خواستگار دارم‌ گیر داده بود بیرون همو ببینیم منم‌آمادگی نداشتم چون‌پریودم خیلی شدید بود و ضعیف شدم گفتم کرونا گرفتم ‌‌که آمادگی مو دوباره به دست بیارم

بعد عصر با دوستم‌بیرون بودم‌این خواستگارم زنگ‌زد منم‌جواب ندادم رسیدم خونه زنگ زدم بهش ...بعد خواستم به دوستم بگم

رسیدم خونه زنگ زدم به مهدی  فرستادم به خود خواستگارم

😡😡😡😡😡

خیابان پر است از آدم هایی که عطر تو را زده اند اما بوی تو را نمی دهند...🍃

الان چه فکری میکنه درباره من حالا بدبین میشه.

بعد این همیشه میگفت فقط دروغ شنیدن حالم رو بد میکنه😡😡😡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان چه فکری میکنه درباره من حالا بدبین میشه. بعد این همیشه میگفت فقط دروغ شنیدن حالم رو بد میکنه😡 ...

بش بگو يه مشكل خانومانه داشتم ك روم نشد بهتون بگم بهمين دليل گفتم كرونا 

🔥😈🤖  n  v  •  s  •  b  l  e  •                                         💁🏻‍♀️Devil hard invincibile and brave as a lion
الان چه فکری میکنه درباره من حالا بدبین میشه. بعد این همیشه میگفت فقط دروغ شنیدن حالم رو بد میکنه😡 ...

رک میگفتی پریودم ...😁

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
دروغ گفتن کار کثیفیه خوب بهش عادت کردیم منم عجیب میپیچونم این روزا هی بهانه هی دروغ پشت دروغ

من کیست داشتم پریودم خیلی شدید بود دیگه اینو که نمیتونستم بگم بهش مجبور شدم کرونا رو بگم

2706