2726
عنوان

انقدر ناراحتم كه حد نداره 😞

2155 بازدید | 63 پست

اون از آرايشگر عروسيم كه قبلا هم گفتم ٥ تومن گرفت و گند زد به بهترين شب زندگيم

اينم از امشب

من دوشنبه رفتم آرايشگاه براى نوك گيرى و مدل دادن موهام بعد گفت موهات قرمزى داره بيا قرمزى موهاتو بگيرم 

حالا موهاى من لايت يخى رو عسلى بود قشنگم بود ولى عسلى خب يكم قرمزى داره گفتم چه خوب خودمم اون هاله قرمزى رو دوست نداشتم گفتم باشه برام نوبت بذار

امروز رفتم از ساعت ٢ ظهر تا ١٠:٣٠ شب

يعنى اگر به من اون مو رو ميدادن ميگفتن عمدا داغونش كن نميتونستم انقدرررر داغونش كنم

حالا همه اينا به كنار اومده رو موهام رنگ قهوه اى تيرهههههه ى تيرهههههه گذاشته كه مثلا قرمزيشو بگيره 

گند زده به لايتام 😭😭😭 ٦٠ تا فويل لايت داشتم ١٠ ماه پيش ٣٦٠٠ شد لايتام 😭😭😭

تازه قرمزيشم نگرفت به جاش الان يه جاش قرمزه يه جاش قهوه اى يه جاش مشكى

اگه قرار بود اينجورى قرمزيشو بگيرم خب خودم يه ان يك ميزدم انقدرم چند رنگ نميشد ٨ ساعت هم معطل نميشدم ٢ ميليونم نميدادم 😭😭😭 چيكار كنم

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥

تنها کاری که باید بکنی اینه که دیگه وارد اون ارایشگاه جهنمی نشی

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من فک میکنم پولت زیادی شده نمیدونی چیکارش کنی😐

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
تنها کاری که باید بکنی اینه که دیگه وارد اون ارایشگاه جهنمی نشی

اين يه آرايشگاه ديگه بود 😞😞😞

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥
اين يه آرايشگاه ديگه بود 😞😞😞

بنظرم قبل رفتن به ارایشگاهی پرس و جو کم

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  

همون جا كه لايت كرده بودى ميرفتى 

الان هم بهش بگو راضى نيستى يه كارى بكنه  چه قدر ادم لجش ميگيره پول خوب بده موهاش هم خراب بشه😤😤

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
2706