2137
2106
عنوان

انقدر ناراحتم كه حد نداره 😞

2106 بازدید | 63 پست

اون از آرايشگر عروسيم كه قبلا هم گفتم ٥ تومن گرفت و گند زد به بهترين شب زندگيم

اينم از امشب

من دوشنبه رفتم آرايشگاه براى نوك گيرى و مدل دادن موهام بعد گفت موهات قرمزى داره بيا قرمزى موهاتو بگيرم 

حالا موهاى من لايت يخى رو عسلى بود قشنگم بود ولى عسلى خب يكم قرمزى داره گفتم چه خوب خودمم اون هاله قرمزى رو دوست نداشتم گفتم باشه برام نوبت بذار

امروز رفتم از ساعت ٢ ظهر تا ١٠:٣٠ شب

يعنى اگر به من اون مو رو ميدادن ميگفتن عمدا داغونش كن نميتونستم انقدرررر داغونش كنم

حالا همه اينا به كنار اومده رو موهام رنگ قهوه اى تيرهههههه ى تيرهههههه گذاشته كه مثلا قرمزيشو بگيره 

گند زده به لايتام 😭😭😭 ٦٠ تا فويل لايت داشتم ١٠ ماه پيش ٣٦٠٠ شد لايتام 😭😭😭

تازه قرمزيشم نگرفت به جاش الان يه جاش قرمزه يه جاش قهوه اى يه جاش مشكى

اگه قرار بود اينجورى قرمزيشو بگيرم خب خودم يه ان يك ميزدم انقدرم چند رنگ نميشد ٨ ساعت هم معطل نميشدم ٢ ميليونم نميدادم 😭😭😭 چيكار كنم

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥

تنها کاری که باید بکنی اینه که دیگه وارد اون ارایشگاه جهنمی نشی

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124
تنها کاری که باید بکنی اینه که دیگه وارد اون ارایشگاه جهنمی نشی

اين يه آرايشگاه ديگه بود 😞😞😞

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥
2050
اين يه آرايشگاه ديگه بود 😞😞😞

بنظرم قبل رفتن به ارایشگاهی پرس و جو کم

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  

همون جا كه لايت كرده بودى ميرفتى 

الان هم بهش بگو راضى نيستى يه كارى بكنه  چه قدر ادم لجش ميگيره پول خوب بده موهاش هم خراب بشه😤😤

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
ینی انقد بد شده؟؟؟عکسشو بزار

حالم ازش بهم ميخوره ٦٠٠ رنگه

بذا ببينم شوهرم ميگيره عكس ازش 

چون بايد از پشت ببينى كه متوجه عمق فاجعه بشى

درکت میکنم آرایشگاه خیلی چیز مهمیه خب یکم تحقیق کن جای خوب برو هی از این سالن به اون سالن نپر

بابا اينا همه سالناى معروف شهرمونن

همين يكى ٣ بار موهاى دوستمو رنگساژ كرده بود خوب شده بود

ولى خيلى پول پرسته عمدا يه كارى ميكنه پول بيشتر بدى جلو خودم به يه مشترى كه اصلا موهاش رنگساژ نميخواست انقدر از موهاش بد گفت كه رنگساژ كرد

2129