2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میکروبیولوژی یا زیست شناسی سلولی و مولکولی

خیلی زیاد بستگی به دانشگاهت داره 

هر رشته ای سختی و شیرینی های خاص خودش رو داره و مطمئنن بستگی داره پایه ات چه طور باشه 

ولی این رشته تو آزاد زیاد آینده دار نیست 

می خوام به دخترم بگم: من برای تشکیل قلبش ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت خون جگر خوردم، نزاره کسی به راحتی بِشکَنَتِش ❤

مجبور نیستی حتما هر رشته ای شد بری دانشگاه...خب دوباره بشین بخون برا کنکور تا رشته خوب قبول بشی...اینو کسی داره بهت میگه که یه لیسانس به درد نخور گرفت بعد از ده سال دوباره مجبور شد کنکور بده 

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
آخه شرایطشو ندارم

ببین من ده سال پیش همینجوری رفتم یه رشته ای خوندم ...بعد از ده سال دیدم فایده نداره دوباره نشستم خوندم.....اونم دوسال پشت سر هم...امسال با شکم ۴ ماه حامله رفتم سر جلسه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2706