2737
2734

اگر از اون خانم پرستار مهربونا باشه  که  حواسش به روحیه ی مریض هم هست

قطعا  از عمق وجود  همیشه دعاگوش م

همیشه  به نیکی ازش یاد میکنم

و فکر کنم  این  از هر چیز مادی دیگه ای ارزشمندتر باشه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا نپرس گلم الان یه سری میان میگن پرستیز داره یه سریا میگن نداره بعد بین این دو گروه دعوا میشه😀😀😀

راستش من نظرم اینه درعین حالی که پرستارای عزیز خیلی زحمت میکشن اما متاسفانه از پرستیژ بالایی برخوردار نیستن

2728

بنظرم باید بتونه زندگی و کارشو کنارهم مدیریت کنه.

از این نظر ک رسیدگی و خدمت ب مریض هاست بنظرم شغل خیلی با ارزشیه.

https://nethoosh.com/freeww/ببین این چیه  ..... از تاریخ11 ابان جدی درسموو میخونم و تا کنکور1402 عالللی ندم و پزشکی قبول نشمم نمیام اینجاا..عهد و قول و قرارمم 
زن داداش من پرستاره ،یکی از خواهرشوهرام هم پرستاره ،خوب شغل خوبی هس البته قبل کرونا 

برای همسر و بچه هاشون سخت نیست؟ من همیشه این برام سواله؟چون ب نیت مرستاری کنکور دادم اما رتبم یکم کم شده فقط آزاد میتونم بزم

من خودم پرستارم

حس میکنم یه شغلیه که بدرد میخوره(مثلا ما کرونا گرفتیم من کارا خانواده ام رو کردم)و اگه با وجدان باشی آخرت هم داری

بنظرم پرستیژ هم داره و اگه توان علمی داشته باشی همه روت حساب میکنن

درخواست دوستی و لایک نکنید⛔
2738
برای همسر و بچه هاشون سخت نیست؟ من همیشه این برام سواله؟چون ب نیت مرستاری کنکور دادم اما رتبم یکم کم ...

چرا سخته ،بچه هاشون الان که کرونا اومده همش استرس اینو دارن که مامانشون کرونا بگیره ،شب های که شیفت هس مامانشون با بابا میخاین، جمعه و تعطیلی ندارن چون شیفتن ،اگه عاشقشی برو پرستاری 

2706