2733
2734

خانوما یه سوال.من الان یه هفتس کرونا گرفتم. سرفه هم دارم.ولی علائمم خفیفه.طوری که پا میشم به کارام میرسم .شربت برم هگزین خوردم سرفه هام خیلی خیلی کم شده.به نظرتون احتیاج به اسکن ریه هست؟؟

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر من تبشون قطع نمی شد درد قفسه سینه بی حالی شدید  توی پرانتز بگم این حالتا از روز ۶ یا ۷ ...

ممنونم التماس دعا💙🙏

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2731
اره شنبه  ک میشه ۶ روز میبریمش اخه گفتن‌روزای‌اول نشون نمیده التماس دعا😭❤

ایشالله که درگیر نباشه اما چون هر چی زودتر بفهمید این بیماری زودتر درمان کنید بهتره ببری

هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
واکسن زدن باز گرقتن کرونارو؟ سخت گرفتن ؟

اخه می گن تا ۱ ماه بعد واکسن بدن ایمن نمی شه.اشتها نداره.بویایی شو از دست داده .اسهال داره (عذر می خوام)بیجونه.اوره کراتینش بالا رفته.بدن درد داره.

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت
خانوما یه سوال.من الان یه هفتس کرونا گرفتم. سرفه هم دارم.ولی علائمم خفیفه.طوری که پا میشم به کارام م ...

من چون دیدم فامیلمون اسکن داد سرفه هم نداشت تازه فهمید درگیر ریه اش به همه توصیه میکنم

هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2738
اخه می گن تا ۱ ماه بعد واکسن بدن ایمن نمی شه.اشتها نداره.بویایی شو از دست داده .اسهال داره (عذر می خ ...

اخی . انشالله که خدا سلامتی بده بهشون. واکسن سینوفارم زده ؟

ایشالله که درگیر نباشه اما چون هر چی زودتر بفهمید این بیماری زودتر درمان کنید بهتره ببری

چشم ممنونم عزیزم

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
زنگ بزنید گزارش بدید   اینجور چیزارو باید گزارش داد. مملکت بی صاحاب شده بخدا

هشکی رسیدگی نمیکنه

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/
اخی . انشالله که خدا سلامتی بده بهشون. واکسن سینوفارم زده ؟

فقط میدونم واسه چین بوده واکسنه

من چون دیدم فامیلمون اسکن داد سرفه هم نداشت تازه فهمید درگیر ریه اش به همه توصیه میکنم

ادم می ترسه واقعا

2706