2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خدا تو دو سال کرونا خدا شاهده نه مهمونی زفتیم نه عروسی نه مسافرت اما گزفتیم خانوادگی بابام دیالیز ...

انشالله زود خوب بشید واقعا خیلی یده . همه دارن میگیرن خدایا.‌این چه وضعشه

2720
انشالله زود خوب بشید واقعا خیلی یده . همه دارن میگیرن خدایا.‌این چه وضعشه

ممنونم عزیزم دخترم و خودم بویایی نداریم خیلی سرفه داریم همسرم هم بی حاله و تب میکنه دو سری دکتر رفتیم دیگه نمیدونم چیکار  کنم

ممنونم عزیزم دخترم و خودم بویایی نداریم خیلی سرفه داریم همسرم هم بی حاله و تب میکنه دو سری دکت ...

ای وای . دمنوش پونه عناب دارچین میگن برای سرفه خوبه. 

سرپ بزنید حتما 

ویتامین بخوریو

2714
ای وای . دمنوش پونه عناب دارچین میگن برای سرفه خوبه.  سرپ بزنید حتما   ویتامین بخور ...

پنج تا سرم زدیم دستامون تمام کبوده هر روز سوم و انواع دم نوش اما هنوز رو براه نشدیم پونه و عناب و دارچین رو باید با هم دم کنم عزیزم

پنج تا سرم زدیم دستامون تمام کبوده هر روز سوم و انواع دم نوش اما هنوز رو براه نشدیم پونه و عنا ...

اخی. عناب رو بکوبید با دارچین چوبی دم کنید گفتن برای سرفه و بیزون روی خلط خوبه.

پونه رو با اویشن و گل ختمی ، پنیرک .... از عطاری بگید بهتون میدن اینارو باهم دم گنید .

موز و خرما و کنجدو میکس کنید بخورید

واقعا مردم رد دادن دیگه

اره درسته هیچ مسولی این کرونا رو مدیریت نمیکنه واکسن نداریم و...

ولی مردم هم واقعا راعایت نمیکنن

همین امشب یکی از همسایه هامون تولد گرفته بودن چ بزن و بکوبی

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/
یعنی چجوریاست دو طرف با ماسک باشن هیچ سرفه و عطسه ای نباشه باز میگیرن؟

به سرفه وعطسه نیست اصلا اگه اون دونفرهردوماسک داشته باشن ولی فاصلشون کمترازیک ونیم مترباشه بله امکان ابتلاهست

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
واقعا مردم رد دادن دیگه اره درسته هیچ مسولی این کرونا رو مدیریت نمیکنه واکسن نداریم و... ولی مردم ...

زنگ بزنید گزارش بدید 

اینجور چیزارو باید گزارش داد.

مملکت بی صاحاب شده بخدا

زنگ بزنید گزارش بدید   اینجور چیزارو باید گزارش داد. مملکت بی صاحاب شده بخدا

خواهرشوهرم آرایشگره مشتری آرایش شینیون میاد واسش

مردم عقل ندارن تو این وضعیت میرن عروسی .

خانواده منم درگیر شدن با اینکه مراعات میکردن.دعا کنین واسشون

2706