2726
عنوان

تاپیک اجنه

38368 بازدید | 635 پست

هرکی هرچی شنیده که به نظرش جالب بوده بگه و  اگه ترسناک بودم خوبه😁خیلی درموردشون کنجکاوم مخصوصا از وقتی که فهمیدم اونا هم مثل ما تابع دین های مختلفن مثل زعفر جنی که پادشاه مسلمان ها بود... (:

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ما تجربه جن زیاد داشتیم متاسفانه🤣

زن داییم چند سال باشون زندگی کرده

منم چند سال جن داشتم، ولی قبول نمیکردم

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

مث چی میترسم و بازم میام😑

کوچکِ رویاییِ من ، تک پسرم، آرالِ قشنگم منو بابایی لحظه شماری میکنیم برا دیدن روی ماهت برا گرفتن دستای کوچولوت...😍 خدایااا شکرت ک ثمره عشق قشنگمونو گذاشتی تو دلمو و مارو به آرزوی پنج سالمون رسوندی😍 خودت محافظش باش و سالمو سلامت بزارش تو بغلم🙏❤️
اومدم بگم پشتت یکی وایستاده، داره میخنده در جریان باش😑😂

گوگولیه منه اووون😍😈

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
صورتی رنگ هستن و بوی توت فرنگی میدن

ولی من گیلاس دوست داشتم ای بابا☹️

من زیاد پیگیرشون نیستم یه کامنتی خوندم که نوشته بود همون موجودات فضایی ممکنه باشن تفکر جالبی بود بنظرم 🥴

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706